لباسشویی شارپ 8 کیلویی تمام اتوماتیک ژاپن

لباسشویی شارپ 8 کیلویی

لباسشویی شارپ 8 کیلویی تمام اتوماتیک ژاپن چند نوع داشته و قیمت آن چقدر است؟ آیا لباسشویی 8 کیلو درب از بالا نیز دارد؟ نمایندگی ماشین لباسشویی کیست و در چه شهرهایی خدمات پس از فروش وجود دارد؟ راهنمای کار با لباسشویی شارپ چگونه است؟ آیا محصولات شارپ خوبه؟

ما برای معرفی لباسشویی شارپ و سئوالاتی که در بالا مطرح کردیم باید توضیحات کاملی بدهیم که به ترتیب به این سئوالات پاسخ خواهیم داد.

Industrial washing machines in a public laundromat.

انواع لباسشویی شارپ 8 کیلویی

لباسشویی شارپ 8 کیلویی در 8 مدل پرفروش تولید می گردد که به ترتیب دارای کدهای زیر است:

ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FB814FDBX سفید- مشکی- A+++- شستشوی 12 دقیقه ای- 1400 دور- موتور: AIM Motor- برنامه ضدچروک- 15 برنامه شستشو- قفل کودک
ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FE810BX سفید و سیلور- A++- عیب یاب مرکزی- 1000 دور- eco bubell یا حباب ساز- شستشوی 3 جهته- برنامه پیش شستشو- ضدچروک- قفل کودک
ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FE814BX-B سفید- سیلور و مشکی- A++- ضد چروک- 1400 دور- 15 برنامه- شستشوی 15 دقیقه ای-قفل کودک
ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FP812BXR سفید و سیلور- موتور اینورتر- 1200 دور- A+++- برنامه شستشو در شب- قفل کودک- ضد چروک- سنسور تشخیص وزن لباس- درب بزرگ- باز شدن 180 درجه ای درب
ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FS814BX سفید و سیلور- 1400 دور- A+++- شستشوی 12 دقیقه ای- شستشوی 3 حالته-سنسور تشخیص وزن- عیب یاب مرکزی- مجهز به دابل جت- حباب ساز- درب رینگی- برنامه پیش شستشو
ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی ES-FB814FQBX سفید و سیلور و مشکی- 1400 دور- A+++- موتور سوپر جت- شستشوی سریع 12 دقیقه ای- برنامه شستشو در شب- موتور کم صدا- موتور اینورتر- قفل کودک- تشخیص وزن لباس- تشخیص میزان کثیفی لباس- نوع موتور: AIM MOTOR
ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی ES-FB814FTBX مجهز به نمایشگر فول گرافیک- مجهز به سیستم حباب ساز- موتور اینورتر پیشرفته (AIM Inverter)- مجهز- به تکنولوژی ترموجت (THERMOJET)- مجهز به آنتی آلرژی هوشمند (Anti Allergy)- 15 برنامه- شستشوی سریع 12 دقیقه ای- قفل کودک- A+++
ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FB814TDBX رتبه انرژی: +++A- وزن: 8 کیلوگرمی- 15 برنامه شستشو- خشک کن 1400 دور در دقیقه- شستشوی 12 دقیقه- دارای نمایشگر TFD رنگی- دارای برنامه شستشو در شب (Night wash)- دارای برنامه ضد چروک- تکنولوژی اینورتر پیشرفته(AIM Inverter)- تکنولوژی دابل جت- صفحه نمایشگر TF- تمیز کننده خودکار دیگ- آنتی آلرژی هوشمند (Allergy Smart)- قفل کودک- برنامه پیش شستشو: دارد

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ

قیمت ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ با مدلهای متنوعی که دارد جزو ارزانترین لباسشویی های بازار ایران است. لباسشویی شارپ در خارج از ایران هم ردیف ویرپول آمریکا و بوش آلمان است. دلیل ارزان بودنش تنها کسب درصد بیشتری از بازار برندهای کره ای در ایران است.

مشخصات قیمت
لباسشویی تمام اتوماتیک 8 کیلویی شارپ مدل ES-FB814FDBX 10/800/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FE810BX 7/400/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FE814BX-B 7/750/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FP812BXR 7/900/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FS814BX 8/870/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FB814FQBX 10/600/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FB814FTBX 10/800/000 تومان
لباسشویی 8 کیلویی تمام اتوماتیک شارپ مدل ES-FB814TDBX 10/600/000 تومان

نمایندگی فروش شارپ در تهران

شرکت شارپ برای این که بتواند کنترل قدرتمندی بر روی قیمتهای محصولات شارپ داشته باشد، نمایندگی فروش شارپ را به طور انحصاری به یک شرکت داده است. این شرکت با داشتن ساختار قدرتمند رقابتی و مالی کار توزیع محصولات شارپ را به عهده دارد. ما نیز به عنوان عضوی از این مجموعه قوی و با هماهنگی با شرکت شارپ کار توزیع محصولات را انجام می دهیم.

خدمات پس از فروش شارپ به طور مرکزی انجام می پذیرد. شرکت آکام سرویس با ارائه خدمات نصب و پشتیبانی بعد از فروش، کلیه امور مربوط به محصولات از جمله لباسشویی شارپ را انجام می دهد.

تلفن: 021-54671

راهنمای کار با لباسشویی 8 کیلویی شارپ

برای کار با لباسشویی 8 کیلویی بهترین روش این است که هنگام نصب دستگاه آموزشهای لازم را از کارشناس مربوطه بخواهید. هنگامی که کارشناس در حال توضیح کار لباسشویی است، بهتر است که موارد را حتما یاداشت کنید، چون فراموش خواهید کرد. ما بطور خلاصه موارد مهم را در کار با لباسشویی را توضیح خواهیم داد.

  • شرایط ایده ال دمایی دستگاه برای کار 15 تا 25 درجه سانتی گراد است.
  • از شستشوی لباسهای آغشته به موادی نظیر آرد خوداری کنید. ابتدا آرد را تمیز کرده و سپس برای شستشو درون لباسشویی بیاندازید.
  • محل قراردادن لباسشویی جایی باشد که درب به راحتی باز و بسته شود.
  • لباسشویی را جایی قرار دهید که جریان هوا وجود داشته باشد. در محلهای سربسته قرار ندهید.
  • همواره قفل کودک را بزنید. احتمال ورود کودکان و گیر کردن درون محفظه لباسشویی وجود دارد.
  • با دستهای خیس لباسشویی را به برق و یا از پریز در نیاورید.
  • محل قرارگیری لباسشویی حتما تراز باشد.

زمانی که از مایع شوینده استفاده می کنید، از پنل دیجیتال، برنامه مایع شستشو را انتخاب کنید. مراقب باشید بیش از میزان ماکزیمم مایع شوینده نریزید.

معرفی قسمتهای مختلف لباسشویی

محل ریختن شوینده به 3 قسمت تقسیم می شود:

  1. محفظه شوینده سیکل: در این محفظه تنها می توانیم از مایع یا پودر شوینده و انواع جرم گیرهای مخصوص لباسشویی استفاده کرد.
  2. محغظه مایع نرم کننده که در این محل تنها می توانید مایع نرم کننده بریزید و نباید مایع یا پودر شستشو بریزید.
  3. محفظه شوینده شستشوی اولیه: این محفظه تنها زمانی استفاده می کنید که بخواهید شستشوی اولیه داشته باشید.

برنامه های مختلف لباسشویی شارپ

پنل ولومی روی لباسشویی با درجه بندی که دارد به ما نشان می دهد که چه برنامه ای را انتخاب کنیم. برنامه شستشوی لباس نخی، شستشوی 15 دقیقه ای، شستشوی ترکیبی، شستشو با درجه 60 درجه با 60 دقیقه شستشو. در پایین ترین قسمت پنل دیجیتال از سمت راست، اولین دکمه برای روشن و خاموش کردن است. دکمه دوم و سوم دکمه عملکرد کمکی است و دکمه چهارم برای انتخاب درجه گرمای آب است.

کار با پنل دیجیتال لباسشویی شارپ

دکمه های روی ستون دیجیتال نیز عبارتند از دکمه شستشو، آبکشی، خشک کردن و پایان. اگر دستگاه خطایی داد با جمله ERROR یا END مواجه می شوید.

سه نوع درجه بندی برای لباسهای چرک، کمی چرک و خیلی چرک وجود دارد که با انتخاب آنها بهترین شستشو را بگیرید. درجه آب نیز برای پارچه های نخی، پشمی، و مصنوعی 30 تا 60 درجه است.

هشدار

صدماتی که به دلیل وجود اشیاء خارجی موجود در لباسشویی به دستگاه می خورد شامل گارانتی نبوده و باید هزینه آن پرداخت شود، پس قبل از انداختن لباس درون لباسشویی حتما کنترل کنید.

انتخاب دما لباسشویی

انتخاب صحیح دمای لباسشویی در شستشوی بهتر کمک شایانی خواهد کرد. بهترین دمایی که با آن می توان لباس را شست دمای 60 و 30 درجه است. این دو دمای روی پنل دیجیتال وجود دارد. با انتخاب درجه مناسب لباسهای خود را با بهترین روش بشویید.

برای این که بهترین شستشو را از دستگاه بگیرید باید طبق برنامه های دستگاه حرکت کنید. در غیر اینصورت شکایت می کنید که محصول بد است در حالیکه ایراد از نوع استفاده شماست. روی دستگاه دکمه هایی وجود دارد که براساس آن می توانید آیتم های سفید کننده، خشکشویی مجاز، خشکشویی نشود، در معرض هوا خشک شود وجود دارد که با انتخاب آنها می توانید قدرت این مدل را ببینید.

آیا لباسشویی شارپ خوبه؟

این سئوال کسانی می پرسند که برند شارپ را نمی شناسند به همین جهت تا آنجا که بتوانیم شارپ را به شما معرفی می کنیم. شارپ برند قدیمی است که محصولات خانگی خود را به دلایلی به ایران ارسال نمی کرد. در چند سال اخیر شرکت سیاست فروش خود را نسبت ایران تغییر داده است. محصولات شارپ با گارانتی وارد ایران شده است و از سال 2015 به عنوان بهترین لوازم خانگی دنیا، همردیف بوش و ویرپول شناخته شده است.

لباسشویی شارپ نیز از این دسته است. لباسشویی شارپ با بکارگیری بهترین قطعات ژاپنی و اروپایی، کیفیت A اروپا را داشته و سالیان سال برای شما کار خواهد کرد. بطور کلی محصولات ژاپن دارای عمر زیادی هستند و این در کلیه محصولات صنعتی شارپ دیده می شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 3.33 (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید