نمایندگی شارپ در ایران کیست؟

نمایندگی شارپ

نمایندگی شارپ برای فروش در ایران و بطور کلی در شهرهای اصفهان، رشت، زاهدان،کرج، قم، همدان، کرمان، شیراز، مشهد، مازنداران، تبریز، گیلان، گرگان، ساری، ارومیه، بوشهر، بندرعباس، هرکرد، شهرری، شهریار، سنندج، سمنان، اهواز، اراک، اسلامشهر، استان البرز، اردبیل، ایرانشهر، بابل، بهبهان، دزفول، آبادان کیست؟

نمایندگی فروش شارپ

نمایندگی فروش شارپ

نمایندگی ها در ایران و دنیا تعریف مشخصی دارند. نمایندگی فروش باید طبق اصول و سیاستهایی که شرکت مبدا تعیین می کند حرکت کنند. شارپ از شرکت بسیار مهم در تولید انواع محصولات صنعتی و لوازم خانگی هستند. ایران از کشورهایی است که نمایندگی فروش شارپ از سال 2010 دایر شده است.

نمایندگی شارپ ایران

نمایندگی فروش شارپ در ایران شرکت آکام سرویس است. این شرکت نمایندگی های متعددی در شهرهای مختلف ایران دایر کرده است. در سال 1397 به دلیل تغییرات اساسی که در اقتصاد به وجود آمد بسیاری از نمایندگی ها بسته شدند و از طریق نمایندگی فروش تهران هندل می شوند. متاسفانه در ایران هر فروشگاهی که یک محصول شارپ را دارد خود را نمایندگی فروش شارپ معرفی می کند. این تنها به دلیل فروش محصولات شارپ است.

نمایندگی های لوازم خانگی شارپ در ایران مانند هر مارکی، متغیر است.تغییرات نمایندگی فروش باعث می شود تا سایت شارپ نام افراد را در سایت رسمی شارپ نبرد و این منطقی است.

کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ اینورتر

خدمات پس از فروش شارپ در ایران

یکی از مهمترین امتیازات شرکت شارپ، وجود نمایندگی خدمات پس از فروش در همه استانهای ایران است. در هر کجای ایران که باشید با تماس با شماره های زیر می توانید  به خدمات پس از فروش متصل شوید.

021-54671

با اتصال به این شماره هم می توانید محصولات شارپ را به صورت رایگان نصب کنید و هم مشکلات را برطرف کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید