4 شرط فوق العاده فروش یخچال فریزر شارپ

فروش یخچال فریزر شارپ

4 شرط فوق العاده فروش یخچال فریزر شارپ چیست که باعث شده تا خریداران به خرید محصولات یخچال ساید بای ساید و دوقلو هجوم بیاورند؟ برای ثبت نام به کجا باید مراجعه کنید؟

شرایط زندگی و اقتصادی حاکم بر ایران باعث شده تا خرید یخچال فریزر خارجی تبدیل به یک رویا شود. زوجهای جوانی که قصد ازداواج دارند و باید وسایل اولیه یک زندگی را مهیا کنند با مشکلات زیادی روبرو هستند. امروزه برای خرید لوازم خانگی بزرگ باید حداقل 30 میلیون پول داشته باشید در حالیکه در چند ماه قبل تر با 30 میلیون می شد کل جهازیه را خرید.

کسانی که وسایل دارند و با خرابی یخچال فریزر و یا لباسشویی روبرو می شوند نیز با همین مشکلات روبرو هستند. با توجه به حذف فروش اقساطی و اعتباری در کارخانجات ایرانی و خارجی، شرایط خرید یخچال فریزر به سخت ترین حالت خود رسیده است. یخچال فریزر هم وسیله ای نیست که بشود آن را نادیده گرفت. بدون یخچال فریزر زندگی امکان پذیر نیست. حال باید چکار کرد. فروش یخچال فریزر شارپ با شرایطی نسبتا متعادل در نمایندگی فروش شارپ در حال انجام است.

انواع یخچال فریزر شارپ

شارپ یک شرکت خارجی معتبر است که تولید لوازم خانگی یکی از انواع تولیدات آن است. یخچال فریزر شارپ نیز از تولیدات شارپ است که در انواع مختلف تولید می شود و در ایران حضور دارد. مارکهایی که در ایران همواره حضور داشته و همه ما می شناسیم، سامسونگ و ال جی است. این دو برند نیز با مشکلات عدیده ای برای توزیع محصولات خانگی دارند. با توجه به 5 برابری قیمت دلار، قیمت یخچال فریزر سامسونگ و ال جی نیز 5 برابر شده است. یعنی عملا خرید یخچال فریزر خارجی از دسترس خارج شده است.

 • یخچال فریزر پایین شارپ 27 فوت
 • یخچال فریزر بالا فریزر
 • یخچال فریزر ساید بای ساید
 • یخچال فریزر دوقلوی شارپ
 • یخچال تک شارپ
 • فریزر تک شارپ

شرکت شارپ انواع یخچال فریزر 2018 را با شرایط ویژه برای فروش گذاشته است که در زیر به آن می پردازیم.

اطلاعیه

مدت زمان فروش ویژه یخچال فریزر شارپ محدود می باشد و 85 درصد محصولات ثبت نام شده است. برای خرید یخچال فریزرهای شارپ در شارپ ثبت نام کنید و یا با شماره های زیر تماس بگیرید.
021-66887973
09123483002

4 شرط فوق العاده فروش یخچال فریزر شارپ

فروش محصولات خارجی مانند شارپ به طور نقدی است. برخی از تعاونیها نیز با 50 درصد بالای قیمت اصلی به طور قسطی یخچال فریزر را می فروشند که اصلا به صرفه نیست. برای این منظور شرکت شارپ برای خریداران یخچال فریزر شارپ، تسهیلاتی را در نظر گرفته که با دارا بودن شرایط، می توانید از آن بهره ببرید. شرایط به شرح ذیل است:

 • کارمند رسمی دولت
 • فرهنگیان
 • کارکنان نیروی های نظامی
 • زوجهای جوان که برای جهیزیه اقدام کرده اند با یک ضامن کارمند رسمی دولت

از کل مبلغ یخچال فریزر، 75 درصد آن به طور نقدی دریافت می شود و مابقی طی 4 قسط پزداخت می شود. به عنوان مثال اگر قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ مبلغ 20 میلیون تومان باشد، مقدار 15 میلیون تومان آن به طور نقد و مابقی طی 4 چک 1،250،000 تومانی دریافت می شود. پشت چک باید توسط ضامن امضا شود. یک چک تاریخ روز به اندازه کل مبلغ یخچال فریزر نزد ما می ماند تا بعد از تسویه حساب کامل، به شما عودت خواهد شد.

داشتن مدارک ذیل نیز الزامی است:

 • کپی شناسنامه
 • کپی کارت ملی
 • فیش آب و برق یا تلفن

برای این موضوع باید ابتدا در سایت شارپ ثبت نام کرده و فرمهای مربوطه را پر کنید. بعد از اتمام زمان ثبت نام با شما تماس گرفته تا برای مراحل بعدی اقدام کنید. این کار توسط نمایندگی فروش شارپ در تهران انجام می گیرد.

شاید این شرایط را سخت بدانید اما اگر سری به بازار بزنید متوجه خواهید شد که نمایندگی فروش شارپ به طور خودجوش کار بزرگی را انجام داده است. برای این کار حداقل 500 میلوین تومان اعتبار لازم است که ما آن را متقبل شده ایم.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید