قیمت لباسشویی شارپ 8 کیلویی مشکی مدل ES-FE814 موتور ژاپن

قیمت لباسشویی شارپ 8 کیلویی

قیمت لباسشویی شارپ 8 کیلویی تمام اتوماتیک درب از جلو مشکی مدل ES-FE814 موتور ژاپن در بازار لوازم خانگی ایران چقدر است؟ آیا شارپ ماشین لباسشویی درب از بالا نیز دارد؟ آیا با خرید لباسشویی 8 کیلویی شارپ می توان پتو دو و یک نفره را شستشو داد ؟ نمایندگی ماشین لباسشویی شارپ کیست؟ گارانتی لباسشویی شارپ چند سال است؟

لباسشویی 8 کیلویی پتوشور شارپ

لباسشویی حجم های مختلف دارد اما تفاوتهایی بین آنها وجود دارد. برخی به دلیل درب بزرگ و قدرت موتور بالا توانایی شتتشوی پتو یک و دو نفره را دارد اما برخی دیگر اینطور نیست. پتیو از جمله کارایی هایی است که هر خریداری خواستار آن است. اولین سئوالی که در خرید لباسشویی شارپ 8 کیلویی می شود این است که آیا می شود با آن پتو شست؟ با توجه به اینکه موتور لباسشویی شارپ ساخت ژاپن و از نوع پرقدرت دیجیتال است توانایی شستشوی پتوی یک نفره ضخیم و پتوی دو نفره نازک را دارد. پتوی دو نفره ضخیم هم می تواند بشورد اما باید زیاد تکرار نشود.

لباسشویی پتو شور

لباسشویی پتو شور

قیمت لباسشویی شارپ 8 کیلویی مشکی ED-FE814

مشکی رنگ خاصی در لوازم خانگی است و افرادی که از حس هنری برخوردارند از رنگ مشکی در رنگبندی لوازم خانگی خود بهره می برند. ترکیب رنگ مشکی با هر رنگ زیبایی خاصی به دکوراسیون می دهد. لباسشویی مشکی با رنگ قرمز، سفید، سیلور ست می شود. اگر رنگ لوازم خانگی، همگی مشکی باشد و رنگ دیوار آشپزخانه سفید و یا رنگ روشن باشد آن وقت است که متوجه جلوی زیبای رنگ مشکی خواهید شد. این موضوع را علاقمندان به رنگ مشکی بیشتر درک می کنند. قیمت لباسشویی شارپ 8 کیلویی مشکی از قیمت گرانتری به نسبت رنگ سیلور و سفید برخوردار است اما ارزش خرید دارد.

نام کالا مدل مشخصات قیمت مصرف کننده قیمت با تخفیف
لباسشویی 8 کیلویی ES-FE814-B 1400 دور خشک کن-رنگ مشکی- رتبه انرژی A++-شستشوی سریع 15 دقیقه ای- پتو شور- درب بزرگ- زاویه باز شدن درب 180 درجه- برنامه پیش شستشو- شستشو در شب ندارد- برنامه ضد چروک- موتور دیجیتال بسیار کم صدا- درب آسان باز شو- دیجیتال-موتور ژاپن-گارانتی 24 ماهه- مشکی 18،950،000 تومان 18،750،000 تومان

لباسشویی مشکی

لباسشویی درب از بالای شارپ

شارپ یا به طور کلی صنعت ژاپن در لباسشویی بیشترین تولیدی که دارند، ماشین لباسشویی درب از بالا است. در ژاپن برعکس ایران از لباسشویی درب از بالا استفاده می شود که به فرهنگ مصرفی آن ربط دارد. در ایران نیز چند سالی است که به دلیل ارزانتر بودن لباسشویی درب از بالا و حجم بیشتری که دارد از استقبال رو به افزایش برخوردار است. یکی از لباسشویی های ژاپنی 10/5 کیلویی حاضر در ایران، لباسشویی شارپ درب از بالاست.

لباسشویی شارپ درب از بالا

لباسشویی شارپ درب از بالا

نمایندگی فروش و خدمات شارپ

نمایندگی فروش به دلیل این که احتمال تغییرات دارد به همین جهت نمی توان نامهای مشخصی را نام برد. بهترین راه برای یافتن نمایندگی فروش شارپ، اعتبار گیری از سایت رسمی شارپ است. اگر در شهری هستید و نمی توانید نمایندگی شارپ را پیدا کنید از طریق سایت خرید کنید. خدمات پس از فروش شارپ نیز مرکزی است. به عبارتی با برای تعمیرات و یا نصب می توانید با شماره 021-54671 تماس بگیرید تا هماهنگی برای نصب و تعمیرات انجام گردد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید