یخچال فریزر پایین شارپ 27 فوت ژاپنی

یخچال فریزر پایین

یخچال فریزر پایین شارپ 27 فوت ژاپنی چه مدلی است؟ موتور یخچال فریزر کجایی است؟ قیمت یخچال فریزر شارپ مدل 585 چقدر است؟ خرید آن از نمایندگی فروش چگونه است؟ آیا گارانتی دارد و مدت آن چقدر است؟ جدیدترین و بهترین یخچال فریزر پایین شارپ کدام مدل است؟

شارپ ساخت کدام کشور است؟

شرکت شارپ عظیم تری و بهترین هلدینگ تولیدات صنعتی را دارد. این شرکت معظم ژاپنی دارای ساختار پیشرفته تولیدی و فروش در سطح دنیا را دارد. اصولا چند سالی است که محصولات ژاپنی اصل وارد ایران نمی شود. شارپ نیز از این دسته برندهاست. دلیل این امر برمیگردد به فرهنگ ژاپنی ها که به محصولات خود اهمیت فراوانی می دهند.

یکی از ایرادات محصولات خارجی در ایران این است که قانون کپی رایت اعمال نمی شود. وقتی کالای خارجی وارد ایران می شود خیلی سریع کالای تقلبی آن تولید می شود، بدون هیچ حساب کتابی. تا کسی شکایت نکند همچنان این تولیدات تقلبی انجام می پذیرد.

شرکت شارپ ژاپن برای این که از این معضل خلاص شود، سختگیرانه را گذاشته اما با این حال برخی سوءاستفاده های قانونی کرده و اجناس ایرانی را با مارک خارجی می فروشند.

یخچال فریزر پایین شارپ 27 فوت

شارپ نیز مانند هر شرکت بزرگی کلیه محصولات خود را در ژاپن تولید نمی کند. یخچال فریزر پایین شارپ با کد مدل 585 و 415 به بازار ایران آمده است. یخچال فریزر 585 شارپ دارای عرض 70 بوده و 27 فوت گنجایش دارد. این محصول با رنگ سفید و استیل به بازار عرضه شده است. گارانتی این محصول آکام سرویس بوده و 24 ماه گارانتی دارد. خدمات پس از فروش شارپ، مرکزی است که با هماهنگی با این مرکز می توانید یخچال فریزر را نصب کرده و یا مشکلات ایجاد شده را برطرف کنید.

مشخصات امکانات
یخچال فریزر شارپ مدل 585 27 فوت- محفظه نگهدارنده میوه و سبزیجات- رتبه A+،یخساز دستی- سیستم اقتصادی- قفل کودک- آبریزدار- نوفراست- انجماد سریع- 5طبقه یخچال- دو طبقه فریزر
یخچال فریزر شارپ مدل 415 20 فوت- یخساز دستی- آبریزدار- A+، یخچال دارای دو کشو و 5 طبقه قابل تنظیم- طبقات آنتی شوک- لاستیک درب ضد باکتری- 24 ماه گارانتی- عرض 65- برنامه اقتصادی

قیمت یخچال فریزر پایین شارپ

شارپ لیست قیمت محصولات خود را برعکس بسیاری از برندها که در سال 4 تا 5 بار تغییر می دهند، در سال97 تنها دو بار تغییر داد. با این وجود باز قیمت یخچال فریزر و یا لباسشویی شارپ ارزانتر از برندهای دیگر است. از قیمت یخچال فریزر خارجی، 40 درصد قیمت به نام برند اختصاص دارد. همانطور که در بالا اشره شد، مارک شارپ در ایران برای جوانها شناخته شده نیست اما قدیمیها به خوبی با این نام بزرگ آشنا هستند. صنعت پرینتر، صوتی تصویری و دوربینهای دیجیتال شارپ در ایران قدمت زیادی دارند اما محصولات خانگی شارپ 6 سال قدمت حضور دارند.

نام کالا رنگ قیمت
یخچال فریزر شارپ 27 فوت مدل 585 سفید 14،800،000 تومان
یخچال فریزر شارپ 27 فوت مدل 585 استیل 14،800،000 تومان
یخچال فریزر شارپ 20 فوت مدل 415 سفید 12،000،000 تومان
یخچال فریزر شارپ 20 فوت مدل 415 استیل 12،700،000 تومان

جدیدترین یخچال فریزر شارپ

جدیدترین یخچال فریزر شارپ بستگی دارد به این که چه یخچالی می خواهیم. یخچال فریزر شارپ همگی در سال 2018 طراحی شده است. نمی توان گفت کدام مدل جدید است چون شرکتهای نظیر بوش، ویرپول، شارپ، جنرال الکتریک، براون و … به روز حرکت می کنند. یخچال فریزر 5 درب شارپ و یخچال فریزر دو درب پایین فریزر به همراه ساید بای ساید شارپ 4 درب از جدیدترین یخچال فریزرهای شارپ است.

راهنمای کار با یخچال فریزر 27 فوت شارپ

برای افزایش عمر یخچال فریزر باید به خیلی از مواردی که به آن اهمیت نمی دهیم توجه کنیم. ما موارد مهم را به شما خواهیم گفت. با توجه به گران بودن یخچال فریزر خارجی در ایران، باید از دستگاه های خود مراقبت کنید.

 • یخچال فریزر را به هیچ عنوان در فضای بسته قرار ندهید. حتما جریان هوا داشته باشد و یا تهیه مطبوع مناسبی داشته باشید.
 • قبل از قرار دادن غذاهای گرم درون یخچال بگذارید تا سرد شوند.
 • روی نوشیدنیها و غذاهای مایع نظیر آش و سوپ حتما روی در را بپوشانید چون رطوبت یخچال را افزایش می دهد.
 • اگر خواستید به مسافرتهای طولانی چند ماهه بروید از قسمت اقتصادی یخچال فریزر استفاده کنید و یا یخچال را از برق کشیده و داخل آن را تمیز کنید.
 • برای آب کردن یخ ماده غذایی، ابتدا غذا را درون از فریزر خارج کرده و درون یخچال قرار دهید تا یخ ماده غذایی شل شود.
 • اگر موتور دستگاه صدایی ایجاد می کند نگران نباشید چون کمپرسور تا زمانی که فریزر به سرمای مورد نظر برسد کار می کند. هر چه سرما بیشتر شد از صدای موتور کاسته خواهد شد.
 • گاهی صدای خرد شدن می شنوید، نگران نشید چون هنگامیکه ترموستات برای روشن و یا خاموش کردن سوئیچ می کند با این صدا روبرو می شوید.
 • یخچال فریزر سارپ چون پشت بسته است کمترین صدای ممکن را دارد و گاهی اصلا صدایی را نخواهید شنید.

خطاهای یخچال فریزر شارپ

دیجیتالی که روی درب یخچال نصب شده بعضی مواقع خطاهای را می دهد که می شود برطرف کرد. اگر برطرف نشد با سرویس کار شارپ تماس بگیرید تا از دستگاه بازدید کند.

خطای SR یعنی برق رسانی فریزر مشکل دارد و سرما به اندازه کافی نیست. این خطا در یخچال هم یعنی سرمای یخچال که نرمال آن 4 درجه بالای صفر است کافی نیست. در این حالت مواد غذایی را از یخچال خارج کنید. خطای SR زمانی که سرمای یخچال و فریزر زیاد از حد باشد نیز پیش می آید.

استفاده از یخچال و فریزر

مخزن آب را در محل پلاستیکی در و در جهت فلش قرار دهید. پس از کج کردن آن برای نصب مخزن آب، آن را به پایین فشار داده تا بخش های پلاستیکی در به درستی در جای خود قرار بگیرد.

با کمک روکش بالایی مخزن، روکشهای قفل شونده را باز کنید. برای جدا کردن روکش مخزن آب، روکش های قفل شونده جانبی را باز کنید. با فشردن پدال پلاستیکی آب را خارج کنید.

تنظیم دمای یخچال فریزر

دمای فریزر به طور پیش فرض 18- درجه است. ابتدا دکمه فریزر را فشار دهید. اخرین درجه حرارت نمایان می شود. با هر بار فشار دادن دکمه، درجه حرارت فریزر 1کاهش می یابد.19-، 20-، 21-. درجه حرارت 16- درجه حالت سوپر فریزر است. اگر یک ثانیه دکمه را فشار ندهید، دکمه سوپر فریزر چشمک می زند.

دماهایی که انتخاب شده قبل از حال تعطیلات، حالت سوپر فریزر، حالت سوپر خنک یا حالت صرفه جویی است. هنگامی که حالت تمام میشود یا لغو می گردد، دما به همان مقدار باقی می مانند. دستگاه با همان مقادیر دما به کار ادامه می دهد. برای تنظیم دمای یخچال نیز دکمه سردکننده را فسار داده تا دمای پیش فرض آسکار شود. با فشردن پی در پی دکمه می توانید دمای یخچال را کاهش دهید.

عمل قفل کردن دستگاه برای کودکان

قفل کودک از دستکاری دیجیتال دستگاه توسط کودکان جلوگیری می کند. تنظیمات یخچال فریزر مهم است پس مراقب تغییرات ناگهانی باشید. اگر به قسمت خدمات پس از فروش شارپ مراجعه کنید منوجه می شوید که چند دستگاه به دلیل بهم خوردن تنظیمات دستگاه توسط کودکان به تعمیر رفته، پس با فشردن تنها یک دکمه از یخچال خود محافظت کنید.

اخطار

از تمامی یخچال فریزرهایی که برای تعمیر رفته اند 10 درصد آنها به دلیل دستکاری کودکان انجام گرفته است. مراقب کودکان خود باشید تا نه به آنها و نه به دستگاه آسیبی نرسد.

برای این کار دکمه خنک کننده یخچال و فریزر را به مدت 5 ثانیه نگه می داریم تا دستگاه قفل شود. هنگامیکه که دیجیتال خاموش است، زمانی که دکمه ای فشرده شود چراغهای دیجیتال روشن می شود. برای بکار انداختن حالت صرفه جویی دستگاه، دکمه یخچال را فشار داده تا حالت eco نمایان شود. دمای یخچال فریزر در این حالت E است. اگر مدت زمان فشار دادن 1 ثانیه نشود حالت اقتصادی انتخاب شده و صدای بیب بیب می دهد. برای حالت تعطیلات نیز باید دکمه فشار داده و نگه می داریم تا حالت تعطیلات آشکار شود.

قسمتهای مختلف دیجیتال یخچال فریزر

 1. تنظیم مقدار دمای دستگاه
 2. نمایشگر سردکردن سوپر
 3. مقدار تنظیم شده دمای فریزر
 4. نماد هشدار
 5. نماد هشدار
 6. حالت صرفه جویی
 7. تعطیلات
 8. قفل کودک
 9. می توان دمای خنک کننده را تغییر داده و حالت فوق العاده خنک کننده را در صورت نیاز فعال کنید. یخچال را می توانید روی وضعیت سوپر خنک 8 ،6 ،5 ،4 ،2 سلسیوس تنظیم کنید.
 10. می توانید دمای فریزر را تغییر داده و یا به حالت انجماد سریع قرار دهید.
 11. حالتهای مختلف را در صورت نیاز و تمایل فعال کنید.

یخچال فریزر پایین شارپ 585 برای توزیع سرما از نسل جدید فناوری استفاده کرده است. در دستگاههای قدیمی سرمای درونی یخچال با رطوبت داخلی ترمیب می شد و ایجاد برفک یا عرق در بدنه یخچال می کرد. در نسل جدید از سرمای ترکیبی استفاده شده و شما نه برفک و نه عرق را خواهید دید. این موضوع در شمال کشور بیشتر نمایان است.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید