یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ با قیمت

قیمت ساید شارپ

یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ با قیمت ارزان در نمایندگی های فروش در سراسر کشور نظیر تهران، قم، اصفهان، تبریز، اراک، شهرکرد در حال توزیع می باشد.

یخچال فریزر ساید بای ساید را هم در مارکها ایرانی و هم خارجی می توان مشاهده کرد. ساخت ساید بای ساید نیازمند کارخانه ای مجهز است به همین جهت هر شرکتی توانایی تولید آن را ندارد. در بین شرکتهای ایرانی، می توان به الکترو استیل و اسنوا اشاره کرد. مارکهای خارجی همگی دارای ساید بای ساید در انواع مختلف هستند.

ساید بای ساید شارپ

ساید بای ساید شارپ

انواع یخچال فریزر ساید بای ساید

یخچال فریزر ساید به معنی یخچال و فریزر در کنار همدیگر است. حال می تواند به هم چسبیده باشد یا جدا از هم. در ایران تنها به یخچال فریزرهای چسبیده به هم ساید بای ساید می گویند. ساید بای ساید به چسبیده نیز دو مدل دارد، یکی دو درب و دیگری فرنچ که به طرح فرانسوی مشهور است. یخچال فریزر فرنچ نیز 3 مدل پرکاربرد دارد که عبارتند از:

  • فرنچ 3 درب که دو درب برای یخچال و یک فریزر صندوقی در پایین قرار گرفته است.
  • فرنچ 4 درب که دو درب برای یخچال و دو درب برای فریزر در نظر گرفته شده است.
  • فرنچ 5 درب که دو درب یخچال، دو درب فریزر و یک درب کوچک فریزر برای پایین تعبیه شده است. درب پنجم کارب زیادی دارد چون در یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ 5 درب، درب پنجم می تواند 4 درجه متفاوت برای نگهداری انواع مواد غذایی را به شما بدهد.
انواع ساید بای ساید شارپ

انواع ساید بای ساید شارپ

یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ

شارپ از شرکتهایی است که ساید دو درب آن در ایران خیلی کم وارد شده است. ساید بای ساید شارپ در ایران از نوع فرنچ 4 درب و یا 5 درب است که در دو رنگ سفید و سیلور و گاهی مشکی وارد می شود. موتور ساید بای ساید شارپ همگی ژاپنی بوده که به تایید شارپ ژاپن رسیده است. تذکر این مورد ضروری است که خرید یخچال فریزر شارپ تنها با گارانتی اصلی امکان پذیر است و شرکت به یخچالها با گارانتی نامعتبر هیچ خدماتی ارائه نمی دهد.

قیمت یخچال فریزر شارپ

قیمت یخچال فریزر شارپ

یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ از نظر زیبایی ظاهری در سال 2017 و 2016 در دنیا در رتبه ا قرار گرفته است. خرید ساید تنها برای کارایی و فضای بیشتر نیست بلکه برای زیباسازی آشپزخانه نیز کاربرد دارد. تمام طراحان حرفه ای، در طراحی های خود وسایل آشپزخانه را نیز در نظر می گیرند.

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ

قیمت یخچال فریزر شارپ بسته به این که چه رنگی دارد و از چه نوعی است فرق دارد. اطلاعات کافی و وافی در مورد قیمت یخچال فریزر شارپ در سایت رسمی شارپ که لیست قیمت و اطلاعات کامل در آن وجود دارد، قرار گرفته است. در صورت بروز مشکل لیست قیمت محصولات شارپ شما را یاری خواهد کرد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] دارد. یخچال فریزر کمبی فریزر پایین، یخچال فریزر بالا، یخچال ساید بای ساید شارپ از انواع محصولات سرمایشی این شرکت می […]

  2. […] دارد. یخچال فریزر کمبی فریزر پایین، یخچال فریزر بالا، یخچال ساید بای ساید شارپ از انواع محصولات سرمایشی این شرکت می […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید