یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت ارزان برای افراد خاص

یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت

یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت ارزان برای افراد خاص در نمایندگی فروش شارپ در تهران در نظر گرفته شده است که با دارا بودن شرایط اعلام شده می توانید از طریق سایت رسمی شارپ اقدام به خرید کنید.

شرایط اقتصادی در ایران بدتر از آن است که بتوان هر کالایی را خرید. صنایع ایران به شدت وابسته به کشورهای خارجی هستند. از طرفی مردم ایران نیز از اجناس چینی و ایران خوششان نمی آید. این عوامل دست به دست هم داده و باعث شده تا صنایع لوازم خانگی ما مجبور به واردات از کشورهای صنعتی اروپایی و ژاپنی شوند.

ایران در زمینه تولید لوازم خانگی پیشرفتهای چشمگیری داشته اما تکنولوژی دنیا با سرعت زیاد حرکت می کنند اما صنایع ایرانی با سرعت لاک پشت. طراحی و بسته بندی و روشهای مختلف فروش از روشهایی هستند که قسمتهای بازاریابی شرکت خارجی مانند بوش، ویرپول، شارپ، سامسونگ و ال جی به آن اهمیت ویژه ای می دهند. در ایران درست برعکس است. به این موارد هزینه می گویند و به همین جهت سراغ آنها نمی روند. شارپ یکی از شرکتهایی است ساختار پیشرفته ای در تولید و فروش دارد.

اطلاعیه 1

زمان فروش ویژه و تعداد یخچال فریزر دوقلوی شارپ محدود است. لطفا در صورت نیاز سریع در سایت در قسمت محصولات ثبت سفارش کنید.

شارپ ژاپن، سامسونگ و الجی کره در هر زمان و با هر شرایطی پلن خاص خود را دارد، در حالیکه که شرکتهای ایرانی بدون حساب و کتاب کار می کنند و هیچ برنامه ایی برای شرایط بحرانی ندارند. تنها به فکر افزایش قیمت هستند.

یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت

شارپ نیز مانند بسیاری از شرکتها، مانند بوش و ویرپول و یا حتی ال جی و سامسونگ که تنوع محصولی بیشتری درایران دارند، در یخچال فریزر دوقلو، تنوع زیادی ندارند. یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت ارزانی دارد. اگر چرخی در اینترنت زده و یا به بازار بروید متوجه خواهید شد.

با تجه به گران شدن انواع یخچال فریزر خارجی و کمبود یخچال فریزر دوقلو ایرانی، شارپ تصمیم گرفته تا از طریق نمایندگی فروش تهران، تعدادی از یخچال فریزر دوقلو شارپ قیمت ارزان را به بازار و افراد خاص بفروشد.

مشخصات قیمت مصرف کننده قیمت با تخفیف
یخچال فریزر دوقلو شارپ 18/700/000 تومان 17/800/000 تومان

شرایط فروش شارپ برای افراد خاص

یخچال فریزر دوقلو در بازار بسیار کمیاب است. با این وجود شرکت شارپ تعداد محدودی از یخچال دوقلوی شارپ را برای افرادی که شرایط خاص دارند، در نظر گرفته است.

  • زوجهای جوان: افرادی که برای جهیزیه قصد خرید یخچال دوقلو دارند.
  • بازنشسته های دولتی و غیر دولتی
  • نیروی های نظامی
  • فرهنگیان
  • کارمندان رسمی

قیمتهای فوق محدود بوده و با اتمام موجودی، شرایط برداشته می شود.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید