کولر گازی شارپ 30000 در بازار ایران خوبه؟

کولر گازی شارپ 30000 در بازار ایران خوبه؟ این سئوال را شاید افرادی بپرسند که با برند شارپ آشنا نباشند و از سابقه طولانی این کولر ژاپنی مطلع نباشند.

شارپ را قدیمی ها به خوبی می شناسند و می دانند که شارپ با بیش از 100 سال حضور پررنگ در بازار دنیا یکی از مارکهایی است که در ردیف اول قرار دارد. شارپ تولیدات زیادی دارد که می توان به کولر گازی شارپ و دوربین های دیجیتال و تلویزیون های آن اشاره کرد.

خرید کولر گازی شارپ

خرید کولر گازی شارپ در ایران

خرید کولر گازی شارپ در ایران

کولر گازی شارپ در بازار ایران از سالیان پیش به صورت بدون گارانتی و با گارانتی وجود داشته اما باید این مورد را متذکر شد که خرید کولر گازی بدون گارانتی اصلا پیشنهاد نمی شود چون تکنولوژی آن طوری است که اگر به هر دلیلی مانند نوسانات شدید برقی و یا موارد دیگر دچار ایراد شود باید حتما باید برای تعمیر آن از قطعات اصلی استفاده شود.

کولر گازی شارپ 30000 از محصولاتی است که برای مکانهای فروشگاهی و یا منازلی که 130 تا 140 متر فضا دارند مناسب است. در گذشته این کولر به صورت ایستاده عرضه می شد اما امروزه قابلیت نصب روی دیوار و به صورت اسپیلت را نیز دارد که این نوع آن برای منازل بسیار خوب و کم جا است.

خرید کولر گازی 30000 شارپ در بازار ایران به این دلیل خوب است چون هم قیمت خوبی به نسبت بقیه دارد و هم کم مصرف است. از همه مهتر گارانتی 24 ماهه حرفه آن است که توسط شرکت معظم آکام سرویس انجام می گیرد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید