کمترین قیمت کولر گازی 24000 اینورتر

کمترین قیمت کولر گازی

کمترین قیمت کولر گازی 24000 اینورتر در بازار ایران چقدر است؟ آیا خرید کولر گازی کم مصرف و یا هر نوع دیگر از بانه و یا جنوب کشور به صلاح است؟

قیمت کولر گازی در ایران تفاوتهای چندانی با هم ندارند. مثلا قیمت کولر گازی شارپ 24000 با کولر گازی اجنرال تفاوت چشمگیری ندارد که بخواهید از لحاظ قیمت تصمیم گیری کنید. اما سئوال این است که کمترین قیمت کولر گازی 24000 اینورتر چقدر است.

در بین قیمتهای کولر گازی خارجی که در بازار است باید ابتدا به گارانتی آن توجه کنید. کولر گازی شارپ در بین سایر برندهایی که در بازار است کمترین قیمت را دارد، کولر گازی شارپ 24000 اینورتر و کم مصرف است. کولر گازی اینورتر همیشه گرانتر از کولر گازی معمولی است اما برخی به دلیل عدم آگاهی تنها به اسم کولر توجه می کنند که به گوششان آشنا باشد. از این امر نیز بسیاری از فروشندگان سوء استفاده می کنند و با قیمتهای گران کولر را می فروشند.

آیا از بانه کولر گازی بخریم؟

خیلی ها برای این که قیمت کمی برای خرید کولر گازی پرداخت کنند، به فکر بانه می افتند. عزیزان برای خرید کالاهای برقی به غیر از قیمت و کیفیت، باید به خدمات بعد از فروش معتبر آن نیز توجه شود. چرا گارانتی گذاشته شده؟ برای این که بعد از چند سال کارکردن دستگاه خراب می شود. اگر بنا بود یک دستگاه مانند کولر گازی همان لحظه اول خراب شود که پیش هم آمده که هیچ کس گارانتی نمی گذاشت.

از طرفی نمی شود که بعد از 3 سال دباره چند میلیون هزینه کنید و دوباره به دلیل یک خرابی، کولر گازی خرید، پس به این مورد توجه کنید تا متضرر نشوید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید