پرفروش ترین کولر گازی در ایران کدام مارک است؟

پرفروش ترین کولر گازی در ایران

پرفروش ترین کولر گازی در ایران کدام مارک است؟ کولر گازی باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا از هم از لحاظ قیمت و هم کیفیت رضایت مشتری را ایجاد کند؟

زمانی که صحبت از پرفروش ترین کولر گازی در ایران می شود باید به این امر توجه کنید که پرفروش بودن ملاک خوبی بر بهترین بودن نیست.

کولر گازی در چند سال اخیر پیشرفت های فراوانی داشته که بیشترین آن مربوط به میزان سرمادهی و پرتاب باد و همچنین مصرف برق است. موتورهای اینورتر نیز چندین نوع دارد. هر مدلی در اندازه های مختلف در کاهش مصرف برق اثرگذارند.

وقتی یک کولر گازی جدید وارد ایران می شود قطعا فروش کمتری نسبت به مدلی که 5 سال در ایران است دارد، هر چند اگر تکنولوژی پیشرفته ای داشته باشد.

پرفروش ترین کولر گازی در ایران

پرفروش ترین کولر گازی در ایران کدام مارک است؟

چه کولر گازی در ایران خوب جواب می دهد؟

کولر گازی سامسونگ، ال جی، اوجنرال در ایران به دلیل حضور طولانی که در بازار ایران دارد امتحان خود را پس داده اند. با آمدن کولر گازی شارپ که یک مارک ژاپنی است با قیمتهایی که ارائه کرده در حال جایگزین شدن برای خانوارهای روشن فکر جامعه است.

علت این امر شناختی است که این قشر از برندهای معتبر ژاپنی دارند. کولر گازی شارپ، اسپیلت و کم مصرف است. مهمترین مورد دیگر قیمت ارزان آن نسبت به مارکهای نام برده شده است. کولر گازی شارپ برای مناطقی مانند شمال کشور، تهران و مناطق خشک استوایی بسیار خوب جواب داده است.

چون کولر گازی رطوبت موجود در محیط را گرفته و به آب تبدیل می کند، میزان کارکرد آن در مناطق رطوبتی بیشتر است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید