,

نمایندگی یخچال فریزر شارپ در ایران

نمایندگی یخچال فریزر شارپ در ایران

نمایندگی یخچال فریزر شارپ در ایران انواع یخچال فریزر ساید بای ساید و کمبی که بهترین یخچال فریزر سال 2017 را شناخته شده است را با قیمت ارزان عرضه می کند.

شارپ را قدیمی ها بهتر می شناسند. این برند بیش از یکصد سال قدمت دارد. در ایران شارپ را اکثرا با پرینتر و دوربین های مدار بسته می شناسند. کولر گازی شارپ نیز در ایران شناخته شده است، خصوصا آنهاییکه با بانه میانه خوبی دارند.

قیمت انواع یخچال فریزر شارپ

یخچال فریزر شارپ در سه مدل کلی تولید می گردد:

  • یخچال فریزر پایین یا کمبی
  • یخچال فریزر بالا شارپ
  • ساید بای ساید که شامل دوقلو و فرنچ 4 درب و 5 درب می باشد.

قیمت انواع یخچال فریزر شارپ را نمی توان در این نوشته گفت. این قبیل کالاها که مستقیما به نرخ ارز و سیاستهای وارداتی ایران بستگی دارد، باید به روز محاسبه گردد. اما این به این معنا نیست که قیمت را نمی دانیم. شما باید با مشاهده سایت رسمی شارپ و یا از روش مراجعه حضوری یا تلفنی به نمایندگی یخچال فریزر شارپ از قیمتها مطلع گردید.

یخچال فریزر شارپ ساخت کجاست؟

یخچال فریزر دستگاه بسیار حسای در تولید است. اگر در تولید، میزان تزریق فوم و یا نحوه قرار گرفتن قطعات آن دقت نشود شما با کالای خوبی روبرو نمی شوید. به همین دلیل است که یخچال فریزر ایرانی آنطور که نوع خارجی آن سرمادهی دارد را ندارد چون دقت کافی را ندارند.

شارپ برای ژاپن است و محصولات خانگی آن با موتور ژاپن ساخته شده است. سایر عملیات مونتاژ یخچال فریزر نیز در ترکیه و تایلند صورت می پذیرد.

نمایندگی فروش شارپ در ایران کیست؟

نمایندگی فروش شارپ توسط یک شرکت معتبر شارپ در ایران انواع محصولات خانگی را وارد می کند. این شرکت نیز توسط نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر بزرگ و کوچک، کلیه محصولات را در سراسر کشور توزیع می کنند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید