نمایندگی رسمی شارپ در ایران

نمایندگی رسمی شارپ

نمایندگی رسمی شارپ در ایران چه شرکتی است؟ محصولات شارپ شامل چه کالاهایی می شود؟ آیا خدمات پس از فروش کلیه محصولات توسط یک شرکت انجام می گیرد و چه مدت است؟

نمایندگی رسمی شارپ

نمایندگی فروش یک خاصیت مهمی که دارد بحث خدمات پس از فروش است. واردات هر کالایی به راحتی انجام می گیرد. شما با یک کارت بازرگانی و تهیه ارز مورد نیاز می توانید هر کالایی را وارد کنید اما آیا خدمات هم می توانید بدهید. برای این کار نیاز به یک ساختار محکم و شکل گرفته هستید و هزینه های زیادی دارد.

شارپ برند بزرگی است و تنوع محصولات آن به بیش از 500 مدل می شود. برای خدمات دهی باید یک شرکت قدر کار توزیع و خدمات را به عهده بگیرد. شارپ نیز به هر کسی نمایندگی محصولات شارپ را نخواهد داد. یک مارک سالیان سال با صرف هزینه های هنگفت تبدیل به برند معروف می شود پس با یک اشتباه مارک خود را خراب نمی کنند.

شرکت شارپ در ایران

شرکت شارپ در ایران توسط شرکت آکام سرویس واردات و پشتیبانی فروش می شود. این شرکت با بکارگیری کارشناسان زبده و کاربلد وظیفه توزیع محصولات خانگی شارپ را به عهده دارند. گارانتی این محصولات 2 سال است و تامین قطعات تا 5 سال می باشد.

انواع محصولات شارپ

  • محصولات شارپ به چند دسته تقسیم می شود:
  • دسته اول محصولات دیجیتالی و پرینتر ها هستند
  • دسته دوم دوربین های عکاسی و دوربین مدار بسته
  • دسته سوم محصولات خانگی شامل ماشین لباسشویی شارپ و یا یخچال فریزر شارپ.

نمایندگی های فروش شارپ در هر کدام از دسته بندی های بالا متفاوت هستند. شما برای خرید محصولات شارپ نمی توانید به نمایندگی فروش پرینتر بروید.

نمایندگی رسمی شارپ در شهرهای مختلف فرق دارند. برای خرید و فروش محصولات شارپ باید به نماینده شهر خود مراجعه کنید تا در آینده با مشکل روبرو نشوید.

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] احتمالی ترسی ندارید خرید کنید در غیر اینصورت از نمایندگی شارپ خرید […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید