,

لوازم خانگی شارپ قیمت تهران و بانه

لوازم خانگی شارپ قیمت

لوازم خانگی شارپ قیمت ماشین ظرفشویی، لباسشویی، جارو برقی، یخچال فریزر و ساید بای ساید و تلویزیون ال ای دی ساخت ژاپن تهران و بانه را از طریق لیست قیمت عرضه شده زیر، توسط نمایندگی فروش شارپ در تهران و ایران قابل مشاهده است.

لوازم خانگی شارپ در دنیا قدمت زیادی دارد اما در ایران به بیش از 6 سال نمی رسد. برخلاف انواع تلویزیون شارپ که در ایران بیش از 50 سال قدمت دارد، سایر محصولات شارپ را اغلب مردم نمی شناسند.

انواع لوازم خانگی شارپ

انواع لوازم خانگی شارپ

لوازم خانگی شارپ قیمت تهران

لوازم خانگی مارکهای خارجی مانند شارپ، هیتاچی، سامسونگ و توشیبا جدا از این که به صورت شرکتی وارد می شوند، به صورت قاچاق نیز وارد بازار شده است. لوازم خانگی شارپ ژاپن دارای سبد کامل و به روزی است با طراحی روز دنیا. لوازم خانگی شارپ قیمت بسیار ارزانی نیز دارد. اگر قیمت لوازم خانگی شارپ را با سایر برندها برابری کنید متوجه این امر خواهید شد.

SONY DSC

انواع لوازم خانگی شارپ

  • تلویزیون ال ای دی شارپ
  • ساید بای ساید 4 درب و 5 درب
  • یخچال و فریزر بالا فریزر و پایین فریزر
  • جارو برقی 2000 و 2200 وات
  • مایکروفر شارپ
  • لباسشویی 6 کیلویی، 9 کیلویی، 8 کیلویی، 7 کیلویی تمام اتوماتیک درب از جلو
  • ظرفشویی 12 نفره، 14 نفره و 15 نفره
انواع محصولات شارپ

انواع محصولات شارپ

قیمت لوازم خانگی شارپ در بانه

اقتصاد ایران هیچگاه روشن نبوده و نخواهد شد. یکی از این معضلات قاچاق است. مشتری برای مقداری ارزانتر، لوازم خانگی شارپ را از بانه یا گناوه می خرد و زمانی که به مشکل می خورد توقع از خدمات پس از فروش شارپ دارد. در این حالت معلوم است که شرکت هیچ خدماتی به شما نخواهد داد.

قیمت شارپ بانه

قیمت شارپ بانه

قیمت لوازم خانگی شارپ در بانه ارزانتر از تهران است چون موردی بنام گمرکی ندارند اما این ارزانی به مشکلات بعدی نمی ارزد. تفاوت قیمت لوازم خانگی در تهران و بانه، بسته به نوع جنس، بیش از 300 تا 400 هزار تومان نیست اما اگر خراب شود باید دو برابر این مبلغ را برای درست کردن بپردازید. پس برای یک مقدار ارزانتر خود را درگیر مشکلات آینده نکنید مخصوصا اگر ثروتمند به معنای واقعی نیستید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید