,

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ 5 درب

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ 5 درب در دو رنگ سفید و استیل در تهران و تبریز و شیراز و یزد و کرج چقدر است و آیا امکانات و کیفیت آن برای خرید می ارزد؟

یخچال فریزر ساید بای ساید دارای اندازه های مختلفی است. ساید بای ساید دو دستگاه به هم چسبیده ای است که روی هم به یک دستگاه با حجم بزرگ تبدیل شده است. خرید یخچال ساید بای ساید برای کسانی خوب است که دارای خانه ای بزرگ و مستقل هستند چون نه تنها از لحاظ قیمت گران است بلکه جابجایی آن برای کسانی که مستاجر هستند بسیار سخت و پرهزینه است.

مزیت دیگری که باعث شده تا فروش ساید بای ساید روز به روز افزایش یابد، زیبایی آن است. زیبایی ظاهری بعد از کیفیت، حرف اول را در نمای خانه می زند. تقریبا تمامی طراحان منازل از وسایل لوازم خانگی زیبا استفاده می کند. آشپزخانه های امرور جزوی از نمای درون خانه هستند.

قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ

 انواع یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ یک دستگاه کاملا منحصر به فرد است که با بکارگیری آن می توانید از امکانات 2018 یخچال فریزر بهره ببرید. قیمت یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ طوری تنظیم شده تا اکثر افرادی که سطح درآمدی متوسط دارند بتوانند از این دستگاه استفاده کنند. یکی از برنامه های این یخچال برنامه تعطیلات است.

قیمت محصولات شارپ

قیمت محصولات شارپ

با زدن دکمه تعطیلات یخچال دمای یخچال روی 10 درجه تنظیم شده که این درجه نه به یخچال فشار می آورد و نه باعث خرابی مواد داخل آن می شود. این برنامه عمر دستگاه را افزایش داده و باعث می شود تا هزینه نگهداری کاهش یابد. برای اطلاع از مشخصات یخچال فریزر ساید بای ساید 5 درب شارپ و شرایط فروش با ما در ارتباط باشید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید