,

قیمت یخچال دوقلو شارپ طرح ساید

قیمت یخچال دوقلو شارپ

قیمت یخچال دوقلو شارپ طرح ساید چقدر است و آیا دوقلوی طرح ساید با ساید بای ساید فرق دارد؟ کدوم مدل از یخچال فریزر ساید دوقلو بهتر است؟

یخچال و فریزر در قدیم در یک دستگاه گنجانده شده بود و ما می توانستیو با یک دستگاه هم یخچال و هم فریزر را داشته باشیم. به مرور زمان ظاهر این دستگاه ها تغییر کرده و به یخچال دوقلو و یا یخچال کمبی تغییر کرد.

یخچال کمبی تشکیل شده از دو قسمت یخچال که در بالا قرار دارد و فریزر که به صورت کشودار در پایین قرار گرفته است. فریزر این دستگاه از دو کشو تا 5 کشو جا دارد. تعداد کشوهای فریزر بسته به اندازه یخچال دارد. هر چه یخچال پهن تر باشد، تعداد کشوی فریزر کمتر اما بزرگتر خواهد بود.

قیمت یخچال دوقلو شارپ سفید و سیلور

یخچال فریزر دوقلو شارپ از نوع ساید بای ساید است. این بدان معناست که دستگیره یخچال و فریزر به صورت مکمل هم قرار گرفته اند و به همین جهت زمانی که کنار هم قرار می گیرند به شکل ساید بای ساید در می آید. در اصل ساید بای ساید یعنی کنار هم، حال برخی به هم چسبیده و برخی دیگر جدا از هم هستند.

قیمت یخچال دوقلوی شارپ

قیمت یخچال دوقلوی شارپ

قیمت یخچال دوقلو شارپ سفید و سیلور با هم متفاوت است. قیمت سیلور همیشه گرانتر از یخچال فریزر شارپ سفید است. برای اطلاع از لیست قیمت محصولات شارپ در هر لحظه با ما در ارتباط باشید یا از طریق لینک قیمتها را مشاهده کنید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] یک کالای مصرفی خانگی و صنعتی است نیز به همین صورت است. یخچال دوقلوی شارپ یکی از محصولات خانگی اما صنعتی است. در تولید این محصول […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید