,

قیمت کولر گازی شارپ ۲۴۰۰۰ در ایران

قیمت کولر گازی شارپ 24000

مشخصات کولر گازی شارپ 24000 به همراه قیمت و عکس، در لیست زیر آمده است. برای خرید کولر گازی شارپ از طریق نمایندگی فروش و برای نصب از نمایندگی کولرگازی شارپ در ایران کمک بگیرید. سایت شارپ امکان خرید اینترنتی را نیز فراهم کرده است.

کولر گازی برای خنک کردن و تصفیه هوای درونی اتاق استفاده می شود. فیلترهایی که در کولر گازی وجود دارد هوای داخلی را تصفیه می کند و باعث می شود تا هوای اتاق تمیز شود. کار کولر گازی این است که رطوبت داخلی را گرفته و از طریق آب بیرون می ریزد. گرفتن رطوبت هوا باعث می شود تا گرد و غبار و دوده از طریق این عملکرد از بین برود. با توجه به بکارگیری قطعات ژاپنی در کولر گازی شارپ 24000 است که باعث شده تا کارایی شارپ بالا رفته و همین قیمت کولر گازی شارپ 24000 را کمی گرانتر کرده است.

کولر گازی شارپ ۲۴۰۰۰

کولر گازی شارپ ۲۴۰۰۰

کولر گازی شارپ ساخت کجاست؟

یکی از حساسیتهایی که ایرانی ها دارند این است که کالای چینی نخرند اما باید بدانیم که 90 درصد کالاهای برقی و خانگی دنیا در چین تولید می شود. شرکتهای ژاپنی که شارپ نیز جزوی از آن است برای تولید اینگونه کالاها وقتی نمی گذارند و به دنبال کالاهای پرسود هستند به همین جهت به چین و بلوک شرق آسیا داده تا تولید کنند. کولر گازی شارپ نیز در چین تولید می شود اما با  نظارت شارپ ژاپن و استاندارد اروپا و همین باعث شده تا برترین کیفیت را به همراه میتسوبیشی داشته باشد.

انواع محصولات شارپ ژاپن

انواع محصولات شارپ ژاپن

قیمت کولر گازی شارپ 24000

قیمت کولر گازی شارپ 24000 طبق لیست زیر است اما کولر گازی شارپ 24000 چندین مدل دارد که در حال حاضر 3 مدل آن در ایران وارد شده است. کولر گازی سرد و گرم و کولر گازی سرد تنها. شارپ در ایران دارای نمایندگی فروش شارپ است که با مراجعه به آن می توانید جنس با گارانتی اصلی دریافت کنید. قیمت در حال حاضر 10/700/000 تومان است اما بهتر است که با نمایندگی فروش تماس بگیرید.

قیمت کولر گازی در ایران

قیمت کولر گازی در ایران

نمایندگی کولر گازی شارپ در ایران

نمایندگی کولر گازی شارپ در ایران شرکت آکام سرویس است. این شرکت کار خدمات دهی و نصب کالاها را به عهده دارد به همین جهت سایر خدماتی ها مانند آریا سرویس و غیره جزو گارانتی اصلی نیستند. در گارانتی کولر گازی شارپ، نصب رایگان و 5 متر لوله درون کارتن وجود دارد.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید