قیمت ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی در انواع مختلف چقدر است؟ بهترین و ارزانترین قیمت مربوط به کدام مدل است؟ چند سال ضمانت و گارانتی دارد؟

ماشین لباسشویی شارپ انواع زیادی در وزن 8 کیلو دارد. فرهنگ مصرفی مردم با زیاد شدن مشکلات زندگی تغییر کرده است. قبلا درخواست برای ماشین لباسشویی 7 کیلویی شارپ زیاد بود اما این روند به سمت لباسشویی 8 کیلویی انتقال پیدا کرده است.

خرید ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی

لباسشویی 8 کیلویی شارپ دارای درب بزرگ است که این بزرگی کمک می کند تا به راحتی بتوانید البسه بزرگ و یا پتو را به راحتی درون آن قرار دهید. امروزه درب بزرگ بیشترین درخواست را دارد. درون درب لباسشویی ال ای دی هایی بکار رفته که هنگام کار روشن شده و جلوی زیبایی به دستگاه و آشپزخانه می دهد.

یکسری از وسایل خانگی آنقدر ضروری هستند که وجود آن به هر قیمتی واجب است به همین جهت خرید ماشین لباسشویی و برنامه ریزی برای خرید آن حتما انجام شود. چون 80 درصد مردم ایران حقوق بگیر هستند این گونه دستگاه ها که قیمت بالایی نیز دارند را باید به مرور تهیه کنند، خصوصا خانوادهایی که دختر دم بخت دارند.

لباسشویی به طور کلی برای شستشوی پتو طراحی نشده است اما اگر در شستشوی آن رعایت برخی مسائل شود می توانید اینکار را نیز انجام دهید که مهمترین آنها عبارتند از:

 • برای شستشوی پتو در لباسشویی 8 کیلویی حتما پتو را تنها درون دستگاه قرار دهید، یعنی با لباسهای دیگر قرار ندهید.
 • وزن پتو خشک از 5 کیلو بیشتر نشود چون زمان خیس شدن به دستگاه فشار وارد می شود
 • اگر پتوی پشمی را درون دستگاه قرار داده و شستید، باید بعد از اتمام شستشو، دریچه پایینی لباسشویی را باز کرده و آب و محتویات آن را خالی کنید
 • قبل از انداختن پتو برای شستشو مراقب باشید که آشغال درون پتو نباشد.
 • چون در پتو از رنگهای متنوعی استفاده می شود، حتما از پودرهای مخصوص استفاده کنید تا به ترکیب رنگها آسیب نرسد.
 • از نرم کننده حتما استفاده کنید.
 • اگر جنس پتو از پشم یا نایلون است از برنامه مختص آن استفاده کنید.

ارزانترین ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ژاپن

ارزانترین ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی مربوط به مدل 810 و 812 شارپ است. ماشین لباسشویی شارپ مدل FE 814 نیز از ازران قیمت ترین لباسشویی های شارپ است. بهترین لباسشویی نیز که کاملترین امکانات را دارد، لباسشویی شارپ مدل 814 TDBX است. با مراجعه به نمایندگی فروش شارپ می توانید حضوری از امکانات آن مطلع شوید.

خرید ماشین لباسشویی شارپ

خرید ماشین لباسشویی شارپ

انواع ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی اتوماتیک

ظرفیت 8 از جمله ظرفیتهایی است که کارخانجات به تنوع آن اهمیت زیادی می دهند. خریداران هنگام خرید دوست دارند بیشترین ظرفیت را خریداری کنند اما به دلیل گرانتر شدن آن سراغ لباسشویی 8 یا 9 کیلویی می روند. در گذشته که لباسشوییها 5 کیلویی بود اکثر خریداران سراغ لباسشویی 7 کیلویی را می گرفتند. امروزه که تکنولوژی پیشرفت کرده و شما به لباسشویی تا 15 کیلویی نیز دسترسی دارید، خریداران به کمتر از 8 کیلویی سخت رضایت می دهند مگر پول خرید آن را نداشته باشند.

 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FB814FDBX
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FB814TDBX
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FE810BX
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FE814BX-B
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FP812BXR
 • ماشین لباسشویی 8 کیلویی شارپ ES-FS814BX
 • ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی ES-FB814FQBX
 • ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی ES-FB814FTBX

تمامی مدلهایی که در بالا به آن اشاره شد همگی لباسشویی شارپ 8 کیلویی هستند. برخی از نوع درب شیشه ای و بزرگ و برخی دیگر از نوع درب معملی اما بزرگ. این لباسشوییها براساس سلیقه و درخواست مردم طراحی شده اند.

قیمت ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی ژاپنی

همانطور که در بالا اشاره شد ماشین لباسشویی شارپ مدلهای متنوعی دارد که هر کدام از آنها قیمت متفاوت. مدل لباسشویی باعث می شود که شما با ظاهر و قیمت و امکانات آن آشنا شوید. مثلا اگر یک دستگاه دیجیتال دار رنگی باشد با لباسشویی که دیجیتال معمولی دارد قیمت گرانتری دارد. لباسشویی که 10 برنامه دارد از دستگاه 9 برنامه گرانتر است و از این دست ویژگی ها. پس برای اطلاع از لیست قیمت محصولات شارپ به سایت مراجع کرده و از اطلاعات روز باخبر شوید.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
09214019271
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4 (2 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید