,

قیمت ماشین لباسشویی شارپ اتوماتیک 7 کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی شارپ

قیمت ماشین لباسشویی شارپ اتوماتیک 7 کیلویی با قیمت ماشین لباسشویی شارپ 8 کیلویی چقدر تفاوت دارد؟ شرکت شارپ چند مدل ماشین لباسشویی درب از جلو تولید می کند؟

ماشین لباسشویی اتوماتیک در دو نوع درب از جلو و درب از بالا وجود دارد. لباسشویی درب از جلو برای مکانهایی خوب است که بخواهید از فضای بالایی آن که کابینت است بهره ببرید اما ماشین لباسشویی درب از بالا این کاربری را ندارد.

قیمت ماشین لباسشویی شارپ

ماشین لباسشویی شارپ در 3 وزن 7 و 8 و 10/5 کیلویی تولید می گردد. لباسشویی 7 و 8 کیلویی از نوع درب از جلو و لباسشویی 10/5 کیلویی دزب از بالا می باشد.

شرکت شارپ قیمت ماشین لباسشویی شارپ 7 کیلویی براساس مدل آن تعیین کرده است. امکانات و نوع موتور این این لباسشویی ها در قیمت ان بسیار تاثیر دارند. به عنوان نمونه موتور با مصرف انرژی A+ و A++ از لحاظ کارایی متفوتند و به همین جهت است که باید یک به یک مقایسه گردد و در نتیجه خرید انجام گیرد.

خرید ماشین لباسشویی شارپ

خرید ماشین لباسشویی شارپ

انواع ماشین لباسشویی شارپ 7 کیلویی

لباسشویی 7 کیلویی شارپ در دو نوع و سه رنگ تولید می شود که مشخصات فنی آنها با هم متفاوت است.

  • ماشین لباسشویی شارپ 7 کیلو مدل ES-FE710BX-B
  • ماشین لباسشویی شارپ 7 کیلویی ES-FE710AZ

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 4.5 (2 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] مشکی شارپ براساس کیلویی که می شوید تعیین می گردد. تفاوت قیمت لباسشویی 7 کیلویی شارپ و 8 کیلویی بین 5 تا 6 میلیون تومان می باشد. رنگ مشکی […]

  2. […] مشکی شارپ براساس کیلویی که می شوید تعیین می گردد. تفاوت قیمت لباسشویی 7 کیلویی شارپ و 8 کیلویی بین 3 تا 3/5 میلیون تومان می باشد. رنگ مشکی […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید