,

قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک

قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک، مجهز به برنامه پتوشور با موتور اینورتر دایرکت درایو به شرح زیر است. نحوه شستشوی این لباسشویی ها الهام گرفته از شستشوی دستی تنظیم شده است و بهترین شستشو را دارد.

آیا لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک

در ایران به دلیل وجود لباسشویی های دوقلو که بهترین آن به اسنوا و حایر تعلق دارد، فکر می کنند که لباسشویی درب از بالا نمیه اتوماتیک است در صورتی که اولین سری لباسشویی ها با طراحی درب از بالا به بازار آمد و با گذشت زمان لباسشویی درب از جلو نیز به سبد کالاها اضافه شد.لباسشویی درب از بالا خاصیتی که دارد این است که علاوه بر شستشوی کامل اتوماتیک لباس و پتو، کاملا آن را خشک می کند و این مزیتی است که در لباسشویی های درب از جلو خیلی کم وجود دارد.

انواع لباسشویی درب از بالا

لباسشویی درب از بالا محبوبیت زیادی در اروپا و آسیای شرقی به خصوص ژاپن، چین، تایلند و … دارد. این مناطق به دلیل رطوبت زیادی که دارند لباسشویی هایی می خواهند که لباس را کامل خشک کند به همین جهت شرکتهای سازنده لباسشویی به جای تنوع بخشیدن به لباسشویی درب از جلو به تولید لباسشویی درب از بالا پرداخته اند. از طرفی قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا نیز ارزانتر از لباسشویی درب از جلو است چون طوری طراحی شده که برای ثابت ایستادن نیازی به سرب ندارند. لباسشویی های درب از جلو برای سنگین شدن پر از سرب است تا لرزش نداشته باشد اما لباسشویی درب از بالا بدون سرب هیچ لرزشی ندارند.

انواع لباسشویی درب از بالا

انواع لباسشویی درب از بالا

لباسشویی درب از بالا بهتر است یا درب از بالا

قطعا لباسشویی درب از بالا بهتر است اما لباسشویی درب از جلو پرفروش تر است چون 90% بازار ایران را لباسشویی درب از جلو پر کرده است. شستشوی لباسشویی درب از بالا به صورت عمودی است و در همه جهات لباس را پرتاب می کند. دیگ این لباسشویی ها طوری تنظیم شده که به هیچ عنوان به الیاف لباس آسیب نمی زند اما در لباسشویی درب از جلو درست برعکس است چون فضای کافی ندارد و لباس یا هر نوع پارچه ای باید مچاله شود و این به لباس آسیب می زند.

انواع ماشین لباسشویی

انواع ماشین لباسشویی

بهترین مارک لباسشویی درب از بالا

همانطور که در بالا گفتیم بازار اروپا و آسیای شرقی مملو از لباسشویی درب از بالا است چون خشک کن 100 درصد دارد. چند مارک است که به طور تخصصی انواع لباسشویی درب از بالا را تولید می کنند. به عبارتی تنوع محصولات درب از بالای آنها از لباسشویی درب از جلو بیشتر است. از لحاظ زیبایی نیز حرف اول را می زنند. ما بهترین مارک لباسشویی درب از بالا را به ترتیب نام می بریم.

 1. شارپ ژاپن
 2. هیتاچی
 3. پاکشومای ایران
 4. سامسونگ
 5. ال جی
 6. ویرپول

مزایا و معایب لباسشویی درب از بالا و درب از جلو

 1. لباسشویی درب از بالا از نظر کیفیت شستشو بهتر است.
 2. لباسشویی درب از بالا سبک تر است.
 3. لرزش لباسشویی درب از بالا کمتر است.
 4. حمل لباسشویی درب از بالا راحت تر است.
 5. قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا ارزانتر از لباسشویی درب از جلو است.
 6. مصرف انرژی لباسشویی درب از بالا کمتر از درب از جلو است.
 7. لباسشویی درب از بالا خشک کن صد در صد دارد.
 8. لباسشویی درب از بالا پتوشور دارد اما لباسشویی درب از جلو برای پتور مناسب نیست حتی لباسشویی 8 کیلویی
 9. لباسشویی درب از جلو متنوع تر است.
 10. لباسشویی درب از بالا فضای بیشتری می گیرد اما لباسشویی درب از جلو چون زیر کابینت می رود فضای کمتری اشغال می کند.
 11. موتور لباسشویی درب از بالا دایرکت درایو است اما برخی لباسشویی های درب از جلو دایرکت درایو است.

قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ

لباسشویی شارپ درب از بالا با کارایی تمام اتوماتیک در بازار لوازم خانگی با گارانتی اصلی و غیر اصلی در حال فروش است اما قیمت لباسشویی با گارانتی اصلی شرکت آکام تجارت الکترونیک که اصلی ترین گارانتی محصولات شارپ است به شرح زیر است. دی جی کالا و برخی از فروشندگان سه راه امین حضور این دستگاه را با گارانتی متفرقه 12 ماهه آکام سرویس که یک شرکت متفرقه است با قیمت 5.500.000 به فروش می رساند. اگر ریسگ پذیر هستید و از اتفاقات احتمالی ترسی ندارید خرید کنید در غیر اینصورت از نمایندگی شارپ خرید کنید.

لباسشویی شارپ 10.5 کیلویی سیلور درب از بالا 12/800/000 تومان

شناخت ماشین لباسشویی درب از بالا تقلبی

برای خرید لباسشویی درب از بالا نیاز به قیمت است اما بهترین قیمت و لباسشویی اصل را تنها از نمایندگیها جستجو کنید. بسیاری از فروشندگان با کپی کردن برچسب گارانتی سعی در فریب مردم دارند و 70 درصد مردم گول آن را می خورند. به عنوان مثال لباسشویی درب از بالای شارپ که بهترین لباسشویی را دارد با گارانتی 18 ماهه و 24 ماهه آکام سرویس است اما در دی جی کالا عده ای با تقلب کاری به فروش لباسشویی شارپ با ضمانت نامه 12 ماهه آکام سرویس مشغولند.

شرکت اصلی گارانتی شارپ شرکت آکام تجارت الکترونیک است در صورتی که عده ای از این نام سوء استفاده کرده و مردم را گول می زنند. این افراد سودجو هستند و مورد پیگرد قانونی هستند اما به دلیل زمانبر بودن دوره شکایت شاید چندین ماه زمان می برد تا این شرکتهای متقلب بسته شوند. در صورتی که این شرکتها بسته شوند دیگر دست شما که این قبیل کالاها را خریداری کرده اید به هیچ جا بند نیست. قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا اصل را از شرکت اصلی بخرید تا ضرر نکنید چون اغلب این قبیل کالا نیز تقلبی هستند.

گارانتی اصلی شارپ

گارانتی اصلی شارپ

انواع ماشین لباسشویی شارپ درب از بالا

شارپ شرکتی است ژاپنی با 10000 نیرو در سراسر دنیا. مکان اصلی این کارخانه در ژاپن واقع شده اما محصولات شارپ در کشورهایی نظیر تایلند، چین، سنگاپور و ژاپن تولید می گردد. لباسشویی درب از بالای شارپ دارای تنوع زیادی است اما بهترین و پرفروش ترین لباسشویی درب از بالا به مدل ES-MM125Z-S تعلق دارد. این محصول دارای 10.5 کیلو گنجایش با 9 برنامه شستشو است. لباسشویی درب از جلوی شارپ نیز دارای تنوع زیادی است که برای اطلاع از انواع آن به نمایندگی مرکزی شارپ مراجعه نمایید. برای خرید ماشین لباسشویی درب از بالا پاکشوما نیز به نمایندگی فروش پاکشوما مراجعه نمایید.

ویژگی لباسشویی 10.5 کیلویی درب از بالا شارپ

لباسشویی شارپ ES-MM125Z-S دارای رنگ سیلور است که مشترکا توسط ژاپن و تایلند تولید می شود.

 • 9 برنامه شستشو
 • برنامه پتوشور
 • برنامه پیش شستشو
 • قابل برنامه ریزی
 • رتبه انرژی A
 • شستشوی چند جهته دلفینی
 • حباب ساز
 • شستشوی سریع
 • برنامه HARD WASH برای البسه ضخیم
 • برنامه شستشوی پارچه های جین
 • ابعاد ۱۰۳۱*۶۳۵*۵۸۰
 • ضدعفونی کننده
 • خشک کن 100 درصد

انواع لباسشویی هیتاچی

هیتاچی از جمله برندهای شناخته شده در ایران است که مانند شارپ، مکان آن در ژاپن قرار دارد. هیتاچی بعد از شارپ دارای تنوع کالایی فراوانی از لوازم خانگی تا لوازم الکترونیکی و ساعت و … است. لباسشویی درب از بالا نیز یکی از انواع محصولات آن است اما به دلیل اینکه مکان ثابتی در ایران ندارد و هر چند سال توسط یک شرکت پوشش داده می شود کمی نامن است اما کیفیت بسیار عالی دارد.

انواع لباسشویی هیتاچی

انواع لباسشویی هیتاچی

لباسشویی درب از بالای سامسونگ

سامسونگ در سال میلادی 2018 چند مدل از لباسشویی درب از بالا را وارد ایران کرد که از نظر امکانات و زیبایی مانند لباسشویی های شارپ است اما حضور این مدلها در ایران به بیش از یکسال نرسید چون این لباسشوییها کره ای و وارداتی هستند و سامسونگ در ایران دارای کارخانه است و نمی توانست تولید کند به همین جهت جلوی ورود آن را به بازار ایران گرفت. گارانتی این محصولات 24 ماه سام سرویس است.

 • لباسشویی سامسونگ 13 کیلویی مدل WA18B
 • لباسشویی 11 کیلویی سامسونگ مدل WA16B

قیمت ماشین لباسشویی درب از بالای سامسونگ

برند سامسونگ در ایران نام آشنای کوچک و بزرک است به همین جهت به راحتی محصولات خود را می فروشد اما در رقابت با لباسشویی درب از بالا شارپ چند قدم عقب تر است. تکنولوژی ژاپن در هیچ زمان و دوره ای قابل مقایسه با هم نبوده و نیست. قیمت متاشین لباسشویی درب از بالا شارپ نیز ارزانتر از سامسونگ است. با لیست قیمتی که در بالا در مورد شارپ گفتیم می توانید به مقایسه بپردازید

لباسشویی سامسونگ درب از بالا 13 کیلویی 18/000/000 تومان
لباسشویی سامسونگ درب از بالا 11 کیلویی 15/000/000 تومان

انواع ماشین لباسشویی درب از بالا پاکشوما

لباسشویی پاکشوما در ایران و کشورهای همسایه و کشورهای آفریقایی به شدت معروف است به دلیل اینکه محصولات پاکشوما به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. پاکشوما اولین شرکتی است که محصولات خود را در صنف لوازم خانگی به کشورهای دیگر صادر می کند. یکی از محصولات پرفروش پاکشوما، لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک است که در انواع زیر تولید می شود:

 • لباسشویی درب از بالای 6 کیلویی پاکشوما مدل 62511
 • لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک مدل 62502
 • لباسشویی درب از بالا دوقلو پاکشوما 9.6 کیلویی مدل 9654
 • لباسشویی دوقلوی پاکشوما 15.5 کیلویی مدل 1554 و 1564

آیا گارنتی در ایران کارایی دارد؟

عده قلیلی از مردم بر این باورند که گارانتی در ایران معنا ندارد. کارخانجات ایران در ارائه گارانتی آنقدر ضعیف عمل می کنند تا باعث شده تا این باور در جامعه رشد کند اما آنچه که مهم است این است که گارانتی اصلی مهم است البته منظور ما یک سری کارت گارانتی تقلبی نیست که درون کارتن محصول است بلکه گارانتی اصلی است. شرکتهای خارجی درست برعکس این کارخانجات ایرانی عمل می کنند و آنقدر که گارانتی و خدمات رسانی برای آنها اهمیت دارد فروش اهمیت ندارد. اهمیت گارانتی را زمانی حس می کنید که برای خرید کالایی میلیونها پول پرداخت کنید و در اثر یک اتفاق محصول شما خراب شود. در این لحظه است که تفاوت گارانتی اصلی را با گارانتی تقلبی متوجه می شوید.

تماس با ما

اطلاعات تماس شارپ

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

 1. […] شارپ از کلیه برندهای ذنیا بیشتر باشد. از طرف دیگر قیمت لباسشویی درب از بالای شارپ نیز ارزانتر از سایر برندهاست که دلیل آن تولید انبوه آن […]

 2. […] بهتر از درب از جلو باشد یکی وزن بالای شستشو و دیگری قیمت لباسشویی درب از بالا است که ارزانتر از لباسشویی درب از جلو است. به عبارتی با […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید