,

قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از بالا

قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از بالا

قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از بالا طبق آخرین لیست قیمت شرکتهای تولیدی ایرانی و خارجی به شرح زیر است. بهترین لباسشویی درب از بالا به شارپ، ویرپول و  پاکشوما تعلق دارد.

ماشین لباسشویی از سال 2010 تا به امروز روند صعودی در نحوی شستشو داشته اند. لباسشویی ها، به دلیل اینکه با پارچه در ارتباط است و امروز جنس نخ و پارچ تغییرات اساسی کرده اند باید دارای فناوریهای جدید باشند تا بتوانند بهترین شستشو را انجام دهند. به عنوان مثال پارچه های ضد آب به بازار آمده که به روشهای معمولی نمی توان آنها را تمیز شست اما با برنامه هایی که روی لباسشویی های جدید نصب شده این مشکل برطرف شده است.

انواع لباسشویی درب از بالا

لباسشویی درب از بالا به صورت تمام اتوماتیک و نیمه اتوماتیک در بازار وجود دارند. لباسشویی های نیمه اتوماتیک مخصوص ایران است اما ماشین های تمام اتوماتیک مخصوص مارکهای خارجی است. شرکتهای خارجی توانسته اند کاملترین لباسشویی های درب از بالا را با برنامه های به روز شده تولید کنند. قدرت شویندگی آنها تا 2 برابر افزایش یافته است. در ایران لباسشویی های درب از بالای نیمه اتوماتیک با نام لباسشویی دوقلو معروف هستند.

قیمت ماشین لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک

بهترین شرکتهای تولیدکننده لباسشویی درب از بالا

شرکتهای ایرانی که تولیدکننده لباسشویی هستند در ایران زیاد هستند و تقریبا همگی آنها کیفیت خوبی دارند اما برخی از شرکتهای هم برند بهتری و هم به روزتر هستند. تقریبا اکثر شرکتهای تولیدکننده لباسشویی ایرانی، لباسشویی درب از بالای اتوماتیک ندارند. تنها شرکت ایرانی که 3 مدل لباسشویی درب از بالا دارد، شرکت پاکشوما است. قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از بالا پاکشوما نیز نسبت به مارکهای خارجی ارزانتر است اما مشکلی که دارند به روز نبودن آنهاست. اغلب آنها دارای فناوری 2013 هستند در حالیکه شرکتهایی نظیر شارپ، ویرپول که بزرگترین شرکتهای خارجی هستند از تکنولوژی 2019 استفاده کرده اند.

لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک

لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک

انواع لباسشویی درب از بالا پاکشوما

پاکشوما از شرکتهای قدیمی در صنعت لوازم خانگی است. این شرکت تنوع بسیار زیادی در زمینه تولید لباسشویی درب از جلو دارد اما مدلهای لباسشویی درب از بالای آن 3 مدل است که همگی 6 برنامه هستند. رنگ سفید و سیلور دو رنگی هستند که تولید می کنند. قطعات بکار رفته در چینی هستند اما چین مرغوب.

  1.  لباسشویی 12 کیلویی درب از بالا مدل WTU-1212 W   5200000
  2.  لباسشویی 8 کیلویی درب از بالا مدل WTU-8012 W 4400000
  3.  لباسشویی 10 کیلویی درب از بالا مدل WTU-1012 W   4800000
  4. لباسشویی 6.2 کیلویی درب از بالا پاکشوما مدل TLF6250 سفید و سیلور
  5. لباسشویی درب از بالا پاکشوما مدل TLF62511 سفید
انواع لباسشویی درب از بالا پاکشوما

انواع لباسشویی درب از بالا پاکشوما

انواع ماشین لباسشویی درب از بالای خارجی

لباسشویی درب از بالای خارجی خیلی زیاد است و اینجا نمی توانیم همه مدلها را نام ببریم. مدلهایی که در ایران وجود دارند و می توان خرید را نام می بریم. بهترین تولیدکننده ماشین لباسشویی درب از بالا تمام اتوماتیک در سراسر دنیا به ویرپول آمریکا و شارپ ژاپن تعلق دارد مدلهایی که نام برده ایم همگی به فناوری 2019 مجهز هستند.

  1. لباسشویی درب از بالای شارپ 10.5 کیلویی با 9 برنامه شستشو با 100% خشک کنندگی ساخت تایلند
  2. لباسشویی 13 کیلویی سامسونگ رنگ سیلور و سفید با کد WA18B با 100% خشک کنندگی ساخت تایلند
  3. لباسشویی 15 کیلویی ویرپول ساخت ایتالیا مدل 3LWTW5550YW با 100% خشک کنندگی ساخت USA
  4. لباسشویی درب از بالا دوو که توسط شرکت اسنوا تولید می شود. مدل DWF-820
انواع ماشین لباسشویی درب از بالا

انواع ماشین لباسشویی درب از بالا

قیمت ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک درب از بالا

لباسشویی درب از بالا کم تولید و وارد ایران می شود چون حجم فروش لباسشویی درب از بالا نسبت به درب از جلو کمتر است. دلیل حجم کم فروش لباسشویی درب از بالا نسبت به درب از جلو به فرهنگ مصرفی ایران برمی گردد. اروپا و شرق اسیا از لباسشویی درب از بالا استفاده می کنند چون این مناطق رطوبت بالایی دارند و لباسشویی درب از بالا دارای 100% خشک کن دارد. برنامه خشک کن 100 درصد باعث می شود تا نیازی به پهن کردن لباسها نباشد. از طرفی این دستگاه ها پتوشور هم هستند.

لباسشویی شارپ 10.5 کیلویی درب از بالا سیلور 120.000.000 ریال
لباسشویی ویرپول 15 کیلویی سفید 250.000.000 ریال
لباسشویی سامسونگ 13 کیلویی سیلور 14.500.000 ریال
لباسشویی 7 کیلویی دوو سفید 61.000.000 ریال
لباسشویی درب از بالا پاکشوما اتوماتیک 30،000،000 ریال

راههای ارتباطی با ما

اطلاعات تماس شارپ

 

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] از بین برندهای معتبر لباسشویی در از بالا می توان به لباسشویی درب از بالای شارپ اشاره کرد که از لحاظ قیمت مقرون به صرفه است و قابل […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید