قیمت ساید بای ساید شارپ 34 فوت اینورتر

قیمت ساید بای ساید شارپ

قیمت ساید بای ساید شارپ 34 فوت اینورتر در بازار و نمایندگی فروش شارپ چقدر تفاوت دارد؟ موتور اینورتر یخچال فریزر شارپ ساخت کدام کشور است؟

ساید بایی ساید از طراحی های آمریکایی است و اولین بار توسط شرکت جنرال الکتریک به بازار عرضه شد. بعد از استقبالی که مشتریان، خصوصا ایرانی ها، از این یخچال کردند شرکت شارپ که از تولیدکنندگان قدیمی در این صنعت است نیز انواع ساید بای ساید شارپ 34 فوت تا 42 فوت را به بازار عرضه کرد.

موتور یخچال ساید شارپ ساخت شارپ ژاپن بوده که به دلیل کم مصرف اینورتر بودن دارای مصرف بسیار کمی است. قیمت ساید بای ساید شارپ بستگی دارد که دارای چه مدل و چه امکاناتی است. هر کدام از یخچالهای شارپ دارای سیستمهای سرمایش با تهویه مطبوع متفاوتی هستند که در قیمت اثرگذارند اما برای این که از قیمت روز مطلع شوید می توانید به سایت شارپ در ایران مراجعه کنید.

انواع یخچال ساید بای ساید شارپ

شرکت شارپ سه نوع ساید بای ساید در سبد کالایی دارد که عبارتند از ساید بای ساید 4 درب شارپ، 5 درب شارپ و یخچال ساید بای ساید شارپ دو درب که در سه رنگ سفید استیل و مشکی به شما عرضه خواهد شد. ساید 5 درب شارپ 42 فوت است و ساید دو درب آن دارای 34 فوت جا می باشد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] محصولات شارپ با هم فرق دارند. به عنوان نمونه قیمت یخچال ساید بای ساید شارپ دو برابر لباسشویی است به همین جهت درصد تخفیف ارائه شده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید