فروش کولر گازی شارپ در ایران

فروش کولر گازی شارپ

فروش کولر گازی شارپ در ایران با مشخصات کاملی از اطلاعات فنی در نمایندگی فروش کولر گازی شارپ انجام می گیرد. کولر گازی sharp شامل کولر گازی 24000، 30000، 18000 و 12000 در دو نوع پنجره ای و اسپیلت است. قیمت کولر گازی در فروش اینترنتی با فروش حضوری متفاوت است که در زیر علت تفاوت را خواهیم گفت.

خرید کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ ساخت کدام کشور است؟

شرکت شارپ یک هلدینگ چند ملیتی است که مقر اصلی آن در ژاپن قرار دارد. 120 سال پیش که شارپ وارد دنیای صنعت شد با تلویزیون شروع کرد. بعد از حضور مستمر در بازار و عرضه کالاهای باکیفیت توانست سبد کالایی خود را افزایش دهد. کولر گازی شارپ یکی از انواع تولیدات هلدینگ شارپ است. کولر گازی شارپ در چین تولید می گردد. در فروش کولر گازی شارپ 2 سال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش قرار داده شده است که نشان از کیفیت بالای این برند است. کولر گازی شارپ بیشترین فروش را در اسیای شرقی، کانادا و امریکا دارد.

شارپ ساخت کجاست

شارپ ساخت کجاست

نمایندگی فروش کولر گازی شارپ

شرکت شارپ 2 نمایندگی در کشور دارد. یکی نمایندگی فروش کولر گازی شارپ است و دیگری نمایندگی خدمات پس از فروش شارپ. هر دوی این نمایندگی ها دارای دو شرکت مجزا هستند. خدمات پس از فروش به صورت مرکزی عمل کرده و مقر اصلی آن در تهران قرار دارد. نمایندگی فروش شارپ نیز کار پخش و توزیع کولر گازی شارپ را به عهده دارد. ما یکی از مراکز فروش کولر گازی شارپ هستیم که آدرس و تلفن آن در زیر آمده است. برای خرید کولر گازی شارپ می توانید با شماره های زیر ارتباط بگیرید.

فروش اینترنتی کولر گازی شارپ

سایت sharpjapan.ir یک سایت فروشگاهی است که انواع محصولات شارپ در آن وجود دارد. قیمت کولر گازی شارپ، قیمت یخچال فریزر شارپ، لباسشویی شارپ و قیمت انواع تلویزیون شارپ در آن وجود دارد. قیمت خرید کولر گازی شارپ در سایت ارزانتر از خرید حضوری در فروشگاه شارپ است. دلیل این امر رقابت سنگین در فضای اینترنت است و هزینه های سایت در مقایسه با هزینه های فروشگاه پایین است. به همین جهت خرید اینترنتی کولر گازی شارپ به صرفه تر است.

قیمت کولر گازی 24000 شارپ

قیمت کولر گازی 24000 شارپ

انواع کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ مانند تمامی شرکتهای تولیدکننده کولر گازی دارای دو نوع کولر گازی است. کولر گازی اسپیلیت و کولر گازی پنجره ای. کولرگازی اسپیلت یک دستگاه کم مصرف و بی صدا است که علاوه بر سرما و گرمادهی یک نوع تصفیه کننده هوای داخلی هم هست. کولر گازی پنجره ای شارپ در جنوب و شمال ایران مصرف بالایی دارد. در جنوب ایران به دلیل این که پول برق کمتر محاسبه می شود از نوع کولر گازی پنجره ای استفاده می شود اما در شمال به سمت کولر گازی اسپیلت رفته اند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید