فروش اینترنتی تلویزیون شارپ هوشمند 4k تهران

فروش اینترنتی یکی از روشهایی است که تنها شرکتهای حرفه ای انجام می دهند. اگر در داخل بخواهید از طریق اینترنت کالایی را بخریم سایت رسمی شرکت توانایی اینکار را ندارد به غیر یک یا دو شرکت. شرکتهای خارجی دقیقا برعکس هستند. علاوه بر فروش از طریق فروشگاه های فیزیکی می توانید از طریق اینترنتی خرید کنید. شرکت شارپ نیز فروش اینترنتی دقیق و حرفه ای را راه اندازی کرده است.

تلویزیون شارپ 4k

انواع تلویزیون شارپ 4k و full hd

تلویزیون شارپ تنوع زیادی دارد و به راحتی می توانید براساس نیاز خود تلویزیون باکیفیت شارپ را داشته باشید. تلویزیون از لحاظ فرمت پخش به سه دسته مهم تقسیم می شود:

 • 4k
 • full hd
 • hd

تلویزیون hd تنها در تلویزیون 32 اینچ بکار رفته که دلیل آن اندازه تلویزیون است. تلویزیون 32 اینچ گنجایش امکاناتی که برای یک تلویزیون full hd و 4k بکار می رود را ندارد. تلویزیون های شارپ به صورت زیر تقسیم بندی شده است:

 1. تلویزیون 49 اینچ 4k و full hd
 2. تلویزیون 50 اینچ 4k و full hd
 3. تلویزیون 55 اینچ 4k و full hd
 4. تلویزیون 60 اینچ 4k و full hd
 5. تلویزیون 65 اینچ 4k و full hd
 6. تلویزیون 40 اینچ FULL HD
 7. تلویزیون 32 اینچ HD

فروش اینترنتی تلویزیون شارپ

فروش اینترنتی تلویزیون شارپ مانند هر فروش اینترنتی در سایتهای مختلف است. همانطور که از یک فروشگاه اینترنتی می خرید می توانید از سایت رسمی شارپ خرید کنید. ابتدا محصول را به سبد خرید اضافه می کنید. سپس به مراحله تسویه می روید. اگر در تهران هستید می توانید درب محل تسویه کنید اما اگر در شهرهای دیگر غیر از تهران هستید باید کاملا تسویه کنید. کالا بعد از 3 روز دست شما خواهد رسید. در مرحله تسویه باید اطلاعات خود را کاملا بنویسید. اگر یک آیتم خالی بماند سایت شارپ هیچ تضمینی بابت رسیدن کالا به موقع را نمی پذیرد.

فروش تلویزیون ال ای دی شارپ

تلویزیون شارپ ساخت کجاست؟

تلویزیون شارپ که در ایران موجود است ساخت مالزی است اما با یک تفاوت. برخی از پنلهای تلویزیون شارپ ساخت ژاپن و برخی دیگر سنگاپور و یا مالزی است. تلویزیون های شارپ پنل ژاپن از کیفیت بهتری برخوردارند. این را در تصاویر و عمر کاری و مقاومتی که دارند می توان مشاهده کرد. پنل های تلویزیون ژاپنی در برابر ضربه مقاوم هستند. این مقاومت در پنل مالزی هم هست اما ژاپنی آنها مقاوم متر هستند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

 1. […] سایت شارپ اقدام کنیم. سایت شارپ با عرضه سایت اینترنتی، خرید اینترتی تلویزیون شارپ را فراهم کرده […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید