, ,

فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ در تهران

فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ

فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ در تهران در سایت شارپ تعبیه شده است که با حضور در این فروشگاه اینترنتی می توانید از قیمتهای انواع ال ای دی شارپ مطلع گردید. فروشگاه های اینترنتی فراوانی در فضای مجازی فعال هستند اما فروش گاه اینتنرتی تلویزیون شارپ مختص شرکت شارپ است که کلیه محصولات شارپ قابل خریداری است.

انواع فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ

فروشگاه اینترنتی مانند یک فروشگاه فیزیکی می ماند با این تفاوت که با چند کلیک و زمان اندک می توانید کل فروشگاه را بگردید. فروشگاه های اینترنتی مهمترین مزیتی که دارند جلوگیری از هدر رفتن زمان شما و خرید ارزان است. در این فضا می توانید به اطلاعات فنی که در آن قرار دارد اعتماد کرده و از اطلاعات درست مطلع گردید. در فروشگاه های بیرون اغلب فروشندگان اطلاعات دقیقی از مشخصات تلویزیون ندارند به همین جهت برخی مواقع ما را به اشتباه راهنمایی می کنند. شارپ از جمله مارکهایی است که تنها یک فروشگاه اینترنتی دارد و شما گیج نمی شوید که کدام سایت درست می گوید و کدامیک غلط؟ قیمت تلویزیون شارپ کدامیک ارزانتر است و کدامیک خیر؟ کدامیک تلویزیون اصل می دهند و کدامیک خیر.

فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ

فروشگاه اینترنتی تلویزیون شارپ

مشخصات تلویزیون ال ای دی شارپ

تلویزیون شارپ همگی از نوع ال ای دی هستند. تلویزیون های ال سی دی از رده خارج شده اند و تنها در مانیتورهای کامپیوتر کاربرد دارند. شارپ تلویزیونهای خود را در چند دسته بندی تولید می کند.

  1. تلویزیون 32 اینچ HD
  2. تلویزیون 40 اینچ فول اچ دی
  3. تلویزیون 49 اینچ فورکی و فول اچ دی
  4. تلویزیون 50 اینچ فورکی و فول اچ دی
  5. تلویزیون 55 اینچ فورکی و فول اچ دی
  6. تلویزیون 60 و 65 اینچ فورکی و فول اچ دی

فروشگاه تلویزیون شارپ

تلویزیون های شارپ به غیر از تلویزیون شارپ 32 اینچ از نوع هوشمند هستند. یعنی به اینترنت متصل می شوند. ریموت کنترل هوشمند دارند. قابلیت ذخیره کردن عکس و فیلم را دارند. قابلیت پخش فیلم از USB3 را دارند که سرعت بالایی دارد. از طریق USB می توانیم فیلم 4K را مشاهده کرد و یا در حافظه داخلی ذخیره کرد. از پنل ژاپنی برخوردارند و بسیار نازک هستند. فناوری APUOS به عنوان برترین فناوری 2018 در تلویزیون های شارپ وجود دارد. این تکنولوژی شفافیت و وضوح تصویر را تا دو برابر افزایش می دهد.پخش صدای دالبی نیز از دیگر امکانات آنهاست.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] آنها تماس گرفته شود تا مراحل نصب و گارانتی انجام گیرد. فروشگاه شارپ در تهران وجود دارد و در کرج وجود ندارد. از طرفی خریداران کرجی […]

  2. […] اصل ژاپنی هستند یا خیر مشخص نیست. تنها فروشگاهی که انواع تلویزیون شارپ اصل ژاپنی را عرضه می کند و می توانید با خرید اینترنتی […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید