درباره ما توصیف کننده بازرگانی آرین به عنوان نمایندگی مرکزی و رسمی لوازم خانگی و صوتی تصویری شارپ است. محصولات شارپ شامل انواع لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و انواع تلویزیون های شارپ است.

درباره ما

درباره ما

ما با کادری متخصص و آگاه به مسائل روز بازار و محصولات لوازم خانگی شما را به درستی در مورد خرید ماشین لباسشویی و ظرفشویی الگانس راهنمایی خواهند کرد. بازرگانی آرین با بیش از بیست سال سابقه مفید در توزیع سالم محصولات لوازم خانگی مشاور خوبی برای شما و خانواده محترمتان است. مهمترین مورد در مورد این واحد، سلامت کاری است که در بازار امروز کمتر با آن روبرو هستید و بسیاری از مردم را می بینیم که بعد از خرید و مطالعه در مورد کالا متوجه می شوند که چه کلاهی سرشان رفته است پس پیشنهاد می کنیم هر کالایی که قصد خرید آن را دارید با مطالعه کامل باشد تا متضرر نشوید.

مدیریت سایت

مدیریت سایت الگانس سید امیر رسولی است که وظیفه به روز رسانی قیمتها، تامین اجناس و هماهنگی جهت تحویل به موقع کالاها را دارد. محصولات ما به طور تخصصی پخش انواع محصولات شارپ است. شارپ محصول ژاپن است که از طریق نمایندگی رسمی وارد ایران شده است. وظیفه خدمات پس از فروش با شرکت آکام سرویس است.

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)