درباره ما توصیف کننده سید امیر رسولی و کارمندان موجود به عنوان صاحب امتیاز نمایندگی فروش لوازم خانگی و صوتی تصویری شارپ است. محصولات شارپ شامل انواع لباسشویی، ظرفشویی، جاروبرقی و انواع تلویزیون های شارپ است.

درباره ما

درباره ما

ما با کادری متخصص و آگاه به مسائل روز بازار و محصولات لوازم خانگی شما را به درستی در مورد خرید ماشین لباسشویی و ظرفشویی الگانس راهنمایی خواهند کرد. بازرگانی آرین با بیش از بیست سال سابقه مفید در توزیع سالم محصولات لوازم خانگی مشاور خوبی برای شما و خانواده محترمتان است. مهمترین مورد در مورد این واحد، سلامت کاری است که در بازار امروز کمتر با آن روبرو هستید و بسیاری از مردم را می بینیم که بعد از خرید و مطالعه در مورد کالا متوجه می شوند که چه کلاهی سرشان رفته است پس پیشنهاد می کنیم هر کالایی که قصد خرید آن را دارید با مطالعه کامل باشد تا متضرر نشوید.

مدیریت سایت

صاحب امتیاز سایت و اینماد دریافت شده، سید امیر رسولی است که وظیفه به روز رسانی قیمتها، تامین اجناس شارپ مانند لباسشویی، لوازم صوتی تصویری، یخچال فریزر، جاروبرقی، ظرفشویی و کلیه محصولات شارپ و هماهنگی جهت تحویل به موقع کالاها برای خریداران را دارد. محصولات ما به طور تخصصی، پخش و توزیع انواع محصولات شارپ است. شارپ محصول مشترک ژاپن، تایلند و ترکیه است که از طریق شرکت آکام سرویس وارد ایران شده است. وظیفه خدمات پس از فروش نیز با شرکت آکام سرویس است.

نحوه کار ما

سایت sharpjapan.ir یک سایت فروشگاهی است که کلیه محصولاتی که در ایران به طور رسمی وارد شده است را به صورت اینترنتی و حضوری به فروش می رساند. ما دارای فروشگاهی هستیم که افراد خریدار می توانند هم به صورت حضوری و هم اینترنتی خرید کنند. سفارش به صورت اینترنتی یا تلفنی دریافت می شود و در صورت موجود بودن ارسال می گردد. سایت این امکان را دارد که خرید به صورت کامل انجام گیرد. یعنی درخواست ثبت سفارش شده و مبلغ تسویه شود اما در صورت عدم تسویه می توانند مبلغ را درب منزل تسویه نمایند.

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 0 (0 امتیاز)