خرید کولر گازی 24000 شارپ اسپیلت

خرید کولر گازی 24000

خرید کولر گازی 24000 اسپیلت با برند شارپ به دلایلی به کسانی که به دنبال کولر گازی کم مصرف و اینورتر با قیمت ارزان هستند پیشنهاد می شود.

خرید کولر گازی از هر لحاظ، چه از لحاظ اقتصادی و مطلوبیتی که از سرمای آن می گیریم به نفع ما است. این که چه کولر گازی را در محل کار یا زندگی نصب کنید بستگی دارد به مساحت خانه و محلی که در آن هستید. البته آیتمهای دیگری مانند نوع آشپزخانه، تعداد لامپها ی روشن و همچنین وضعیت نورگیر و آفتابگیر بودن آن بستگی دارد.

کولر گازی 24000

کولر گازی 24000

چرا خرید کولر گازی 24000 شارپ؟

چرا می گوییم کولر گازی شارپ بخرید. اول این که شارپ یک کارخانه و برند جهانی است و کیفیت محصولاتش استاندارد A اروپا را دارد. مورد بعدی که در ایران بسیار به آن توجه می شود، قیمت کولر گازی است که قیمت شارپ به نسبت همه برندهای موجود در بازار از قیمت ارزانتری برخوردار است.

شاید در بازار، کولر گازی 24000 با قیمت پایین تر از شارپ پیدا شود اما این مورد را در نظر بگیرید که اگر می خواهید مقایسه قیمت کنید حتما مقایسه یک به یک باشد. یعنی یک قیمت کولر گازی 24000 پرمصرف را نمی توان با یک کولر کم مصرف و اینورتر مقایسه کرد. یا نوع موتور را باید در نظر بگیرید و حتما سئوال کنید.

موتورهای کولر گازی شارپ دو فن دارد که در میزان پرتاب باد اثر چند برابری دارد. گاز R401 دارد گازی است که در میزان سرمادهی بسیار تاثیر مثبت دارد که در کولر های گازی قدیمی و پرمصرف استفاده نمی شود.

خرید کولر گازی 24000

خرید کولر گازی 24000 شارپ اسپیلت

انواع کولر گازی شارپ در بازار

کولر گازی شارپ در دو نوع پنجره ای و اسپیلت تولید می شود. کولر گازی پنجره ای از مدلهای قدیمی است که به دلیل نوع نصب آن روی پنجره و یا جایی که حتما قسمت بیرونی آن به سمت فضای خارج از منزل راه داشته باشد، تا حدودی منسوخ شده است. از طرفی مصرف برق کولر گازی پنجره ای بسیار بالاست و سر و صدای زیادی نیز دارد.

کولر گازی شارپ

کولر گازی شارپ

کولر گازی اسپیلت نوع جدید شارپ است که کمپرسور آن در بیرون و به صورت جداگانه نصب می شود. پنل آن نیز درون مکانی که باید سرد شود، روی دیوار نصب می گردد. صدای و مصرف برق اسپیلت بسیار کم است و اصلا قابل مقایسه با کولر گازی پنجره ای نیست.

کولر گازی شارپ پنجره ای در بازار موجود است اما به دلیل خرید کم آن توسط شارپ گارانتی نشده است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] که قصد خرید کولر گازی شارپ که از کالاهای وارداتی است را دارند نسبت به خرید اقدام […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید