خرید کولر گازی 12000 شارپ کم مصرف

خرید کولر گازی 12000

خرید کولر گازی 12000 شارپ کم مصرف که جزو معدود کولرهای کم مصرف است را از کجا انجام دهیم؟ کولر گازی شارپ ساخت کجاست و چطور به فروش می رسد؟

کولر گازی 12000 معمولا مدل کم مصرف کم در بازار موجود است. درخواست این سایز از کولر گازی به دلیل کم شدن مساحت منازل در ایران هر روز رو به افزایش است. شرکت شارپ اولین شرکتی است که به همراه اوجنرال کولر گازی کم مصرف را به بازار داده است.

با وضعیت نابسامان اقتصادی که در سال 97 به وجود آمده، قیمت کولر گازی روز به روز در حال افزایش است. شارپ به دلیل شرایط خاصی که در ایران دارد در بازی افزایش قیمت کمتر وارد شده و محصولات خود را بسیار کمتر از بقیه مارکه افزایش داد.

از طرفی موجودی کولر گازی مارکهایی نظیر سامسونگ و یا الجی در بازار بسیار کم شده اما شارپ توانسته با تامین به موقع کولر گازی های خود، خرید کولر گازی 12000 را برای مشتریان خود آسانتر کند.

کولر گازی شارپ ساخت کجاست؟

برای پاسخ به این سئوال باید بدانید در دنیای اقتصادی امروز کشور سازنده مهم نیست بلکه این مارک است که می فروشد. کولر گازی شارپ دارای کمپرسور که اصلی ترین قسمت کولر است ساخت ژاپن است و تنها پنلی که باد از آن بیرون می آید در ترکیه جمع شده است.

فروش کولر گازی شارپ نیز به دو صورت انجام می گیرد. نقدی و چکی. آنهایی که فروشگاه دار هستند و تعدادی خرید می کنند می توانند با قیمت کمتر خرید کنند اما مصرف کننده ها باید به صورت نقدی خرید کرده اما با قیمتی که به فروشنده داده می شود.

البته باید بگوییم که کسانی که تعداد بیش از 5 عدد را خریداری می کنند می توانند تخفیف بیشتری را بگیرند که برای اطلاع از این وضعیت باید تماس بگیرند.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید