خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر شارپ

خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر

خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر شارپ به چه دلیل پیشنهاد می شود؟ چه تفاوتی بین انواع کولر گازی اینورتردار شارپ با بقیه برندهای موجود در بازار وجود دارد؟

خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر از زمانی که به بازار آمد روز به روز در حال افزایش بوده است. این دستگاه از زمانی که وارد بازار شد با تبلیغات زیادی در میزان خرید اثر مثبت گذاشت اما بسیاری از این تبلیغات درست نبود. به عنوان مثال در ابتدا می گفتند که با خرید کولر گازی کم مصرف شما تا 60 درصد صرف جویی انرژ داری در حالیکه به هیچ عنوان اینطور نیست.

کولر گازی اینورتردار در حالت کلی می تواند تا 20 درصد در ماه مصرف برق شما را کاهش دهد که در 3 ماه اگر حساب کنید به 60 درصد خواهد رسید. اما اگر پول هر کیلووات برق را محاسبه کرده و از میزان صرف جویی برق توسط کولر گازی کم مصرف اینورتر شارپ کم کنید خرید آن به صرف تر از خرید کولر گازی پرمصرف است.

خرید کولر گازی کم مصرف

خرید کولر گازی کم مصرف

خرید کولر گازی کم مصرف اینورتر

کولر گازی شارپ کم مصرف در 4 مدل کولر گازی اینورتردار 12000، کولر گازی شارپ 18000، کولر گازی شارپ 24000 و کولر گازی شارپ 3000 تولید می گردد که همگی کم مصرف بوده و به کاهش مصرف برق کمک می کند.

یکی از مزیتهایی که کولر گازی شارپ دارد این است که میزان صرفه جویی در مصرف برقی که اعلام کرده واقعی است و کولر گازی شما در واقعیت بیش از 20 درصد در مصرف برق صرفه جویی خواهد کرد.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

تعقیب

  1. […] شهرهای مختلف ایران در حال توزیع تکی و عمده هستند. برای خرید کولر گازی شارپ به صورت تکی یا عمده باید به سایت شارپ مراجعه کرده و اگر […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید