جدیدترین یخچال فریزر ژاپنی 30 فوت استیل

یخچال فریزر ژاپنی

آخرین و جدیدترین مدل یخچال فریزر ژاپنی 30 فوت اصل با موتور ژاپن و ساخت تایلند با مارک شارپ و هیتاچی به بازار آمده است. بدنه دستگاه از استیل و موتور آن ژاپنی است. این یخچال فریزر از نوع فریزر بالا با ساخت تایلند وارد ایران شده است.

یخچال فریزرهای ژاپنی در دنیا حرف اول را به همراه مارکهای آمریکایی و ایتالیایی می زنند. به طور کلی محصولات صنعتی ژاپن رده اول دنیا را از لحاظ کیفیت در اختیار دارد. شاید ژاپنی ها به شکل ظاهری کمتر از برندهای کره ای اهمیت می دهند اما کیفیت آنها قابل مقایسه با آنها نیست.

بهترین برندهای یخچال سازی ژاپنی

ژاپن در صنعت لوازم خانگی دارای برندهای فراوانی است اما معروف ترین و بهترین یخچال فریزر های ژاپنی مربوط به مارک شارپ و هیتاچی است شارپ و هیتاچی دو شرکت در یک رده هستند که تنوع زیادی در تولیدات برودتی و لباسشویی و ظرفشویی دارند. خصوصا تلویزیون شارپ در دنیا نفر اول است در حالیکه تلویزیون های هیتاچی کمی ضعیف هستند و تنوع زیادی ندارند.

نمایندگی یخچال و فریزر شارپ

نمایندگی یخچال و فریزر شارپ

جدیدترین یخچال فریزر ژاپنی

شرکت شارپ در سال 2018 جدیدترین یخچال فریزر طراحی شده را با امکانات جدید را وارد بازار کرد. شرکت شارپ ابتدا یخچال ساید بای ساید شارپ را به فناوری هیبریدی مجهز کرد و بعد از آن انواع یخچال های فریزر پایین و فریزر بالا را به این فناوری مجهز نمود. فناوری هیبرید همان پخش سرما به روش سنتی و جدید است. به عبارتی با این فناوری هیچ زمانی مواد غذایی با هر نوع مواد اولیه ای تا مدتها تازه می ماند و خراب نمی شود در حالیکه در یخچال هایی که در بازار وجود دارد تنها می توانید تا 1 هفته غذای نگهداری شده درون یخچال را تازه تحویل بگیرید. با این فناوری تا 1 ماه می توانید مواد غذایی خود را تازه نگهداری کنید.

یخچال فریزر ساید شارپ

مدل یخچال فریزرهای جدید شارپ

شرکت شارپ تنوع نسبتا خوبی در یخچال فریزر و ساید بای ساید دارد اما جدیدترین یخچال فریزر ژاپنی شارپ مربوط به مدل یخچال فریزر شارپ PD73 است. این محصول 30 فوت حجم دارد و از استیل ساخته شده است. برخلاف همه یخچالهای بالا فریزر دارای یخساز دستی است که درون فریزر جاسازی شده است. فناوری هیبریدی دارد و موتور آن ژاپنی است. جنس ورقه های بکار رفته در ساخت بدنه آن از استیل ژاپنی ضد اثر انگشت است.

یخچال فریزر 30 فوت

یخچال فریزر 30 فوت

یخچال فریزر جدید دیگری که وارد بازار شده است یخچال 585 شارپ است. این دستگاه از نوع یخچال کمبی کشودار است که دارای دو کشوی صندوقی بزرگ است. این محصول نیز تنها دارای رنگ استیل است که از فناوری جدید بهره می برد. مدل دیگر یخچال فریزر ساید 4 درب و ساید 5 درب شارپ است که همگی به روز شده اند و در بازار ایران موجود است. مهمترین ویژگی که یخچال فریزرهای شارپ و هیتاچی دارند استفاده از رنگ مشکی در محصولاتشان است. کسانیکه به دنبال یخچال فریزر مشکی می گردد سراغ شارپ و هیتاچی بروند.

جدیدترین یخچال فریزر کمبی

جدیدترین یخچال فریزر کمبی

انواع یخچال فریزر هیتاچی

هیتاچی از برندهای معتبر جهانی است که در ژاپن انواع محصولات ژاپنی را تولید می کنند. مهمترین محصولاتی که در ایران نیز با آن آشنا هستند انواع یخچال فریزر هیتاچی است. لباسشویی، ظرفشویی و کولرگازی از دیگر محصولات هیتاچی است. مهمترین مدلهای یخچال فریزرهای هیتاچی عبارتند از:

  • یخچال ساید هیتاچی R-S700GPUQ2
  • یخچال ساید هیتاچی R-M700AGPUQ4X
  • یخچال فریزر هیتاچی R-WB550PUQ2
  • یخچال فریزر هیتاچی R-W610PUQ4
  • یخچال فریزر هیتاچی R-W720FPUQ1X
  • یخچال فرنچ هیتاچی R-WB800PUQ5X
راههای ارتباطی با ما
اطلاعات تماس شارپ
5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید