, ,

بهترین مارک لباسشویی درب از بالا اتوماتیک 10 کیلویی

بهترین مارک ماشین لباسشویی درب از بالا اتوماتیک 10 کیلویی

بهترین مارک لباسشویی درب از بالا اتوماتیک به ماشین لباسشویی های خارجی تعلق دارد. بهترین لباسشویی درب از بالای تمام اتوماتیک در سال 2019 به برند شارپ و سامسونگ تعلق یافته است که راجع به مشخصات و قیمت آن و نحوه خرید آن توضیح داده ایم.

نکات مهم در خرید ماشین لباسشویی

لباسشویی وظیفه شستن لباس را به عهده دارد و در برخی انواع لباسشویی می توان از آن به عنوان پتوشور نیز استفاده کرد. هر چه وزن شستشوی لباسشویی بالاتر باشد می توان از آن برای شستن پتو نیز استفاده کرد. دیگ لباسشویی نیز بسیار مهم است چون لباس برای شسته شدن با دیگ در ارتباط مستقیم است. هر چه دیگ دارای فناوری پیشرفته تر و از آلیاژ برتری باشد به الیاف لباس آسیب نمی رسد و به عمر لباسهای می افزاید. خشک کن لباسشویی نیز که ارتباط با تعداد دور موتور برای خشک کردن دارد هم مهم است. هر چه موتور کم مصرف و اینورتر باشد به طبع هم صدای کمی را خواهید شنید و هم مصرف کمتری خواهید داشت. برای رعایت کلیه این موارد به مارک لباسشویی توجه ویژه ای کنید.

لباسشویی شارپ 8 کیلویی

لباسشویی شارپ 8 کیلویی

بهترین مارک لباسشویی از لحاظ زیبایی ظاهری

لباسشویی های معمولا دارای ظاهری یکسانی هستند. مثلا ابعاد انها تقریبا یکسان است. لباسشویی درب از جلو در ابعاد 6 تا 12 کیلویی دارای یک ابعاد هستند اما با حجم دیگ متفاوت. شکل ظاهری مارک شارپ، سامسونگ، ال جی، بوش و ویرپول در بین لباسشویی های خارجی در رتبه های اول و در بین لباسشویی های ایرانی به اسنوا، پاکشوما و الگانس تعلق دارد. البته باید متذکر شد که انتخاب لباسشویی زیبا امری است سلیقه ای اما این تثسیم بندی براساس میزان فروش گفته شده است.

انواع لباسشویی درب از بالا

انواع لباسشویی درب از بالا

انواع ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی هم به صورت افقی و هم عمودی لباس را می شوید. به لیاسشویی افقی شور، ماشین لباسشویی درب از جلو می گویند و به لباسشویی عمودی شور، لباسشویی درب از بالا می گویند. ماشین لباسشویی درب از بالا نیز 2 دسته هستند:

  1. لباسشویی دوقلو نیمه اتوماتیک
  2. لباسشویی تمام اتوماتیک

لباسشویی درب از جلو بهتر است یا درب از بالا

بازار ایران از 50 سال پیش که لباسشویی وارد یران شد با ماشین لباسشویی درب از جلو برخورد داشته به همین جهت خرید لباسشویی درب از بالا کمتر مورد توجه بوده است. از لحاظ شستشوی بهتر باید به ماشین لباسشویی درب از بالای اتوماتیک اشاره کرد چون هم در 4 جهت می شورد و هم وزن لباس در بهتر شسته شدن کمک می کند. البته منظور ما لباسشویی دوقلو نیست بلکه منظور ما ماشین لباسشویی تمام اتوماتیک است.

انواع ماشین لباسشویی

انواع ماشین لباسشویی

بهترین مارک لباسشویی درب از بالا

همانطور که در بالا گفتیم برای انتخاب بهتر در خرید لباسشویی، بهتر است که به مارک توجه شود چون مارکهای معتبر همواره در فناوری لوازم خانگی پیشرو هستند. به عنوان مثال بوش یا شارپ و هیتاچی هیچ زمانی مارک خود را با کالای نامرغوب خراب نمی کنند تنها آپشن های لباسشویی است که در قیمت و کارایی تفاوت ایجاد می کند. البته حتما به این امر توجه کنید که منظور ما از مارک لباسشویی، کالا با اصالت واقعی است نه لباسشویی با مارک تقلبی. لباسشویی درب از بالا در اروپا بیشترین فروش را دارد اما در ایران اینطور نیست. بهترین مارک لباسشویی درب از بالا براساس طبقه بندی استاندارد اروپا به شرح زیر است.

  1. شارپ
  2. هیتاچی
  3. بوش
  4. ویرپول آمریکا
  5. سامسونگ
  6. ال جی

انواع لباسشویی درب از بالا

لباسشویی درب از بالا همواره دارای حجم های بالاست چون ظاهر آن طوری است که طراح می تواند فضای بیشتری را به دیگ بدهد تا حجم شستشوی لباسشویی بالا برود. با توجه به این خصوصیت است که لباسشویی های درب از بالا بین 10 تا 16 کیلو ساخته می شود. لباسشویی درب از بالا شارپ با 10/5 کیلو و لباسشویی درب از بالای سامسونگ با 13 کیلو بیشترین فروش را در ایران داشته است. رنگبندی این لباسشویی نیز در دو رنگ سفید و نقره ای است.

لباسشویی درب از بالای سامسونگ

موتور ماشین لباسشویی درب از بالای شارپ

بی اغراق باید گفت که ماشین لباسشویی درب از بالای شارپ بهترین مارک لباسشویی درب از بالا است. زیبایی در شکل و ظاهر و کیفیت بی نقص هر نوع لباس و پتو باعث شده تا طی 10 سال گذشته شارپ به عنوان بهترین سازنده لباسشویی شارپ شود. شارپ یکی از متنوع ترین انواع لباسشویی درب از بالا را دارد به همین جهت هر ساله با یک مدل در راس بازار دنیا قرار می گیرد.

یکی از دلایل این مهم موتور لباسشویی استو موتورهای ژاپنی فوق العده بی صدا و کم مصرف هستند. اصلا مصرف و صدای کم جزو اولویت های مدیران شارپ بوده و هست. موتورهایی که در لباسشویی درب از بالا بکار رفته همگی اینورتر دیجیتالی کم مصرف هستند. با توجه به این مهم است که رتبه مصرف انرژی آنها همواره بین A و A+ است. لباسشویی درب از بالا به دلیل حجم شستشوی بالا نمی تواند رتبه انرژی A++ یا A+++ داشته باشد. البته وجود دارد اما به دلیل گرانتر شدن آن مقرون به صرفه نیست.

کارایی ماشین لباسشویی درب از بالا شارپ

ژاپن کشوری است که بیش از 75 درصد مردم آن در برج های چندین دو طبقه زندگی می کنند و اکثر آنها مساحتی بین 60 تا 80 متر دارند به همین جهت فضای زیادی برای خرید و جاسازی انواع لوازم خانگی را ندارند. یکی از کارهایی که مردم ژاپن می کنند این است چند دستگاه لباسشویی درب از بالا با حجم بالا می خرند و آن را در قسمت Room washer قرار داده تا همه بتوانند از این لباسشویی ها استفاده کنند. علت اینکه از لباسشویی درب از بالا استفاده می کنند حجم بالا و اینکه لباس شسته شده تا 100 % خشک کرده و تحویل می دهد. بهترین مارک لباسشویی درب از بالا را در ژاپن جستجو کنید.

بهترین مارک ماشین لباسشویی

بهترین مارک ماشین لباسشویی

مشخصات ماشین لباسشویی شارپ 10.5 کیلویی

یکی از 100 ها مدل لباسشویی درب از بالای شارپ، لباسشویی شارپ 1.5 کیلویی مدل ES-MM125Z-S است. این دستگاه هم زیباست و هم کارایی فوق العاده ای دارد. دستگاه فوق دارای 7 سپر حفاظتی است که از هر نوع الیافی به طور 100 درصد محافظت می کند. دیگ آن از 3 لایه استیل تشکیل شده تا آب و کف طوری به لباس برخورد کرده و بچرخاند تا الیاف لباس آسیب نبیند.

یکی دیگر از برنامه های آن خیس کردن لباس های خیلی چرک قبل از آغاز شستشو با کف است. اینکار به شدت در تمیزی و محافظت از لباس مهم است. شستشوی این دستگاه به صورت دلفینی است. به عبارتی آنقدر منعطف عمل می کند که به شستشوی آن، شستشوی دلفینی می گویند که مخصوص لباسشویی 10.5 کیلویی شارپ است.

یکی دیگر از برنامه ها، برنامه HARD WASH است. پارچه هایی مانند برزنت یا چادر ماشین که حجیم و ضخیم هستند با این برنامه شسته می شود. پارچه جین نیز از زیرمجموعه پارچه های ضخیم است اما نباید با این برنامه شست بلکه برنامه مخصوص شستشوی جین نیز وجود دارد. بعد از شستشو دستگاه به طور اتوماتیک دیگ را شستشو داده و استرلیزه می کند.

راههای ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
02166355975
amir_rasouli200814@yahoo.com

5٫0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (3 امتیاز)
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید