,

انواع یخچال فریزر شارپ با قیمت فروش

انواع یخچال فریزر شارپ

انواع یخچال فریزر شارپ ژاپن که در نمایندگی فروش محصولات شارپ در تهران شیراز تبریز کرمان اهواز قم و کرج با قیمت ارزان به فروش می رسد را نام ببرید؟ یخچال فریزر شارپ شامل ساید بای ساید 4 درب و 5 درب، فریزر بالا و کمبی فریزر پایین است.

شارپ با انواع تلویزیون در ایران شناخته شد. این مارک در دنیا رقیب سرسختی برای برندهای آمریکایی و آلمانی است و به همین علت همواره در صدر بهترین های دنیا قرار دارد.

از انواع محصولات شارپ که در ایران طرفداران زیادی نیز پیدا کرده، انواع یخچال فریزر شارپ است. این محصولات شامل یخچال فریزر بالا، پایین و ساید بای ساید است.

انواع یخچال فریزر شارپ در ایران

  • یخچال فریزر بالا شارپ

1-یخچال فریزر شارپ sj-pd73

2- یخچال فریزر شارپ SJ-SRD675M

  • یخچال فریزر پایین شارپ

1- یخچال فریزر پایین مدل SJ-BM415D

2- یخچال فریزر مدل SJ-BM585D

  • یخچال فریزر ساید بای ساید شارپ

1- یخچال فریزر دوقلو

2- یخچال فریزر ساید بای ساید مدل f 82

3- یخچال فریزر ساید بای ساید مدل fp 85

4- یخچال فریزر ساید بای ساید مدل fs 85

5- یخچال فریزر ساید بای ساید مدل fp 910

6- یخچال فریزر ساید بای ساید مدل fp 82

انواع محصولات شارپ

انواع محصولات شارپ

این محصولاتی که نام برده شده همگی دارای گارانتی 2 ساله هستند که شرکت آکام سرویس موظف به سرویس دهی آنها طی 5 سال می باشد. برای اطلاع از مشخصات یخچال فریزر شارپ بهترین مکان نمایندگی فروش محصولات شارپ در تهران شیراز قم کرج کرمان و اهواز که مراکز فروش شارپ هستند می باشد.

لوازم خانگی شارپ

در صورت عدم دستری به آنها می توانید به سایت رسمی شارپ مراجعه کرده و با کلیک کردن قسمت فروشگاه یا محصولات در منوی اصلی سایت، به قیمت روز فروش و مشخصات کامل آنها برسید. نمایندگی فروش شارپ نیز گزینه خوبی برای اطلاعات درست از قیمت و مشخصات اصلی است.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com

5,0
درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (1 امتیاز)
0 پاسخ

تعقیب

  1. […] یخچال فریزر ایرانی بسیار متفاوت و گرانتر است. از طرفی یخچال فریزر شارپ یک کالای وارداتی است که در ایران مونتاژ نمی گردد. این […]

  2. […] است. با این توضیحات باید به این مورد اشاره شود که اگر یخچال فریزر شارپ در چین هم تولید شود، شارپ است و دلیلی بر بی کیفیت بودن […]

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید