ارزانترین کولر گازی کم مصرف اسپیلت

ارزانترین کولر گازی کم مصرف

ارزانترین کولر گازی کم مصرف اینورتر اسپیلت چه مارکی است؟ آیا خرید کولر گازی خود را از بانه انجام دهیم یا قیمت بیشتری پرداخت کنیم و با گارانتی بخریم؟

خیلی از مردم به این فکر هستند که به هر قیمتی که شده کولر گازی را با ارزانترین قیمت تهیه کنند. این را همه می خواهند اما به چه قیمتی؟

بسیاری برای خرید کولر گازی اقدام به رفتن و یا سفارش دادن از بانه می کنند. قیمت کولر گازی در بانه ارزانتر از جاهای دیگر است اما گارانتی که بعضی از فروشندگان آنها می دهند شما باور می کنید، یک ورق گاغذ بیشتر نیست. کولر گازی یک کیت بسیار حساس و مهم دارد که اگر خراب شود باید به اندازه 1/3 مبلغ پرداختی را بابت تعمیر آن بدهید.

آیا به نظر شما کولر گازی که با یک برگه کاغذ و نام یک شرکت سوری که اکثرا وجود ندارد در هنگام خرابی به شما خدمات می دهد و رایگان کولر شما را تعمیر می کند؟ این سئوال شما به عنوان یک فروشنده پاسخ دهید.

اگر ما بگوییم شاید باور نکنید اما طبق آماری که از اتحادیه لوازم خانگی گرفته شده بیش از 99 درصد این دسته از خریداران کولر گازی بانه ای، به صورت آزاد کولر گازی خود را تعمیر کرده اند. انتخاب با شماست.

ارزانترین کولر گازی اسپیلت

ارزانترین کولر گازی اسپیلت

ارزانترین کولر گازی کم مصرف در ایران کدام است؟

کولر گازی 12000 در بین انواع کولر گازی ارزانترین قیمت را دارد. اما اگر بخواهید ارزان قیمت ترین کولر گازی، در هر ظرفیتی، که در بازار ایران وجود دارد را تهیه کنید ما انواع کولر گازی شارپ را معرفی می کنیم. این مورد را تنها به ما اکتفا نکنید بلکه از طریق جستجو در اینترنت می توانید هر قیمتی را بدست آورید.

کولر گازی شارپ هم کم مصرف و هم ارزان قیمت است. با خرید کولر گازی شارپ ژاپن شما بهترین کیفیت را به خانه های خود خواهید برد. این شعار نیست بلکه از کسانی که محصولات شارپ را دارند می توانید پرس و جو کنید.

راه های ارتباطی با ما:
سید امیر رسولی
09123483002
02166887973
amir_rasouli200814@yahoo.com
www.sharpjapan.ir

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید